Audictus Aurora PRO: bezprzewodowe granie po polsku!

Audictus Aurora PRO to przykład bezprzewodowego głośnika, za którego produkcję odpowiada polska firma. I choć jestem ciekaw, ile w samych urządzeniach naszej rodzimej myśli technicznej, a ile pochodzi z Państwa Środka, to muszę przyznać, że Aurora w wyższej wersji prezentuje się całkiem kusząco!

Audictus Aurora PRO: więcej mocy i znów wsparcie RGB

Audictus Aurora PRO / fot. Audictus

Najnowszy głośnik to wzmocniona wersja urządzenia o nazwie (tu nie silono się na zbytnią oryginalność) Audictus Aurora, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Wersja Pro zobowiązuje i postawiono tu na przyrost mocy – zamiast 14 W mamy teraz 20 W RMS, co jak na tego rodzaju głośniczek jest ciekawym rezultatem.

Według producenta urządzenie wyróżnia się pasmem przenoszenia 30–20 kHz (mniejszy poprzednik 50 Hz-20 kHz) i dynamiką na poziomie 72 dB. Głośnik można połączyć bezprzewodowo z komputerem lub smartfonem za pomocą standardu Bluetooth 5.0, który ma zapewnić stabilne połączenie i szybki transfer danych. Na uwagę zasługuje efektowne podświetlenie RGB, które można dopasować do każdego rodzaju imprezy.

Audictus Aurora PRO / fot. Audictus

Audictus Aurora PRO posiada:

  • wbudowany mikrofon (dzięki temu zamienimy go w zestaw głośnomówiący),
  • port AUX (podepniemy po minijacku zewnętrzne źródło dźwięku),
  • slot na kartę microSD (zabrakło informacji o maksymalnej pojemności, z jaką głośniczek sobie poradzi).

Na pokładzie znalazła się również bateria, która powinna zapewnić 13 godzin pracy bez ładowania. Warto dodać, że głośniki mają wodoodporną konstrukcję potwierdzoną certyfikatem IP6X. W zestawie z głośnikiem znajduje się przewód zasilający USB-C, przewód AUX oraz instrukcja obsługi.

Głośnik Audictus Aurora PRO na stronie producenta kupimy za 249 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE