Fresh n Rebel Twins 3: magia kolorów wsparta większym przetwornikiem!

Fresh n Rebel Twins 3 to najnowsze słuchawki holenderskiej marki, które mają wszelkie powody do tego, żeby pomóc nam zapomnieć o przeciętnych Twins Tip, które pojawiły się gdzieś przy narodzinach tej serii.

Opowieść o rodzinie Twins to jedna z tych historii, które mimo utrudnionego startu pokazują, że nawet trudne początki można przezwyciężyć, o ile spróbuje się odświeżyć pomysł na produkt.

I tak właśnie było w przypadku TWSów Fresha, które aspekty brzmieniowe zaczęły traktować tak samo serio, jak wizualne. Dzięki temu mogliśmy przywitać udane kontynuacje w postaci Twins ANC oraz Twins 1, a teraz pojawiła się nowość, która plasuje się pomiędzy przywołanymi modelami!

Fresh n Rebel Twins 3: ENC, 13 mm przetwornik i jak zawsze wyjątkowa kolorystyka!

Fresh n Rebel Twins 3
Fresh n Rebel Twins 3 / fot. Fresh n Rebel

Twins 3 to lekkie słuchawki codziennego użytku, wyposażone w zaawansowane mikrofony z funkcją redukcji szumów otoczenia (ENC), dzięki którym głos w trakcie rozmów ma być bardziej wyraźny, niż przy tradycyjnych mikrofonach.

Obie słuchawki douszne mają wbudowany mikrofon, a zatem można z nich korzystać pojedynczo – dzięki funkcji Double Master nie musimy szukać obu słuchawek, ale swobodnie korzystać z jednej np. w trakcie rozmów telefonicznych. Słuchawki umożliwiają korzystanie z asystentów głosowych Siri lub Google.

Urządzenie wyróżnia solidny czas pracy – działają do 27 godzin dzięki etui ładującemu (6 h to czas pracy „pąków” na jednym ładowaniu). Etui obsługuje ładowanie bezprzewodowe: można więc umieścić je na podstawce ładującej zgodnej ze standardem Qi (tu przypomnę o ciekawym projekcie Fresh N Rebel Base Duo) i naładować je w ciągu zaledwie 2 godzin (tradycyjne ładowanie poprzez USB-C zabiera tyle samo czasu).

Oczywiście nie zabrakło tu sterowania dotykowego oraz funkcji automatycznego wstrzymywania muzyki/połączenia, kiedy wyjmujemy słuchawki z uszu – po ponownym włożeniu Twins 3 do ucha, odtwarzanie zostanie wznowione.

Fresh n Rebel Twins 3
Fresh n Rebel Twins 3 / fot. Fresh n Rebel

Ten model wyróżnia się dużymi, 13 mm przetwornikami, które mają potencjał do generowania solidnych niskich tonów. Na koniec warto wspomnieć o wodoodporności na poziomie IPX4. Niestety, nie znalazłem żadnych informacji o kodekach i kto wie, czy nie zastosowano tu jedynie podstawowych SBC – czas pokaże.

Jak wszystkie produkty marki, także i tu rozpieści nas ciekawa kolorystyka:

  • odcień złota (Silky Sand),
  • wypłowiała zieleń (Dried Green),
  • pastelowy fiolet (Dreamy Lilac),
  • czerwień z domieszką pomarańczowego (Safari Red),
  • ciemnoniebieski (Steel Blue),
  • ciemnoszary (Stormy Grey).

Fresh n Rebel Twins 3 mają startować z pułapu 349 zł.

Spodobała Ci się Freshowa wizja dźwięku? Tu znajdziesz testy innych słuchawek bezprzewodowych tej marki:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE