Mysz wertykalna Logitech Lift: dasz odpocząć nadgarstkowi?

Logitech „od zawsze” słynął z wybitnych akcesoriów komputerowych. Po niedawnej premierze klasycznej myszy Logitech Signature M650, mamy przyjemność przywitać Logitech Lift, która wydaje się być kontynuacją słynnej serii wertykalnej tego producenta, łączącej wygodę, świetną jakość wykonania i łatwość przesiadki z trakcyjnych, leżących gryzoni.

Wygląda na to, ze nowa odsłona ma wszelkie szanse, żeby powtórzyć sukcesy starszych generacji, tym bardziej, że dostępne są wersje dla osób leworęcznych oraz aż 3 opcje kolorystyczne (różowa, biała i grafitowa). 

Logitech Lift: dopracowana konstrukcja dla osób o mniejszych dłoniach!

Logitech Lift
Logitech Lift / fot. Logitech

Logitech Lift cechuje miękki, gumowany uchwyt myszy i wygodna podpórka pod kciuk, gwarantująca wygodę mniejszym dłoniom podczas wielogodzinnej pracy.

Nachylenie pod kątem 57 stopni zapewnia użytkownikom prawo- i leworęcznym relaksujący chwyt i odciąża nadgarstek, przez co przedramię przyjmuje bardziej naturalną pozycję.

Ciche magnetyczne kółko SmartWheel zapewnia szybkość i precyzję, umożliwiając precyzyjną edycję tekstu linia po linii lub szybkie przewijanie długich dokumentów.

Lift można błyskawicznie połączyć bezprzewodowo z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS i Android za pomocą technologii Bluetooth® Low Energy lub bezpiecznego odbiornika Logi Bolt USB.

Dzięki aplikacji Logitech Flow możesz zachować koncentrację przez cały dzień i bez wysiłku zarządzać pracą na maksymalnie 3 urządzeniach z wieloma systemami operacyjnymi.

Jak zwykle producent nie zapomniał o ekologiiwiele z plastikowych części myszy Lift zostało wykonanych z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu (PCR) – 70% w przypadku grafitu i 54% w przypadku różu i bieli. 

Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse będzie dostępna na stronie marki jeszcze w tym miesiącu, przewidywana cena to 349 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE