Monitory douszne 7HZ Eternal: czy szafirowy kryształ przekona audiofilów?

Już niejeden raz marki o zapędach audiofilskich zaskakiwały pomysłami, które mają sprawić, że jakaś część potencjalnych zainteresowanych pomyśli: tak, to właśnie to! Tym tropem poszła chińska firma 7Hz, mająca za sobą już kilka ciekawych modeli: 7Hz Eternal ma być ukoronowaniem dotychczasowych doświadczeń (10-lecie!) i przewodowymi słuchawkami dokanałowymi z potężnym przetwornikiem 14,5 mm, które kuszą detalem.

7HZ Eternal: magia materiałów, designu i szafirowej obudowy!

Jestem przekonany, że 7HZ Eternal pobudzą wyobraźnię wielu fanów niebanalnego sprzętu audio, ale też tych osób, które dopiero zerkają w niszę nieco droższych słuchawek dokanałowych.

Szukasz bardziej zwyczajnych słuchawek? Tu znajdziesz zestawienie najlepsze słuchawki Bluetooth do biegania!

Przede wszystkim zadziała tu magia określenia „douszne monitory„, które odnosi się do tego typu konstrukcji. Płynie z niego wniosek, że maleńkie słuchawki, zwykle stłamszone przez warunki akustyczne, mają mieć w sobie coś z klarowności dostępnej dla studyjnych monitorów – a to już obietnica czegoś na kształt magii 😉

7HZ Eternal
7HZ Eternal / fot. 7HZ

7HZ Eternal to przewodowe słuchawki, wyposażone w dynamiczne przetworniki z membraną LCD o średnicy 14,5 mm oraz magnesy neodymowe. Obudowa urządzenia powstała poprzez obróbkę aluminium na maszynach CNC, a wisienką na torcie jest szafirowe wykończenie zewnętrznej powierzchni.

Choć zabrzmi to dziwnie, to słuchawki mają w sobie coś z … biżuterii – w końcu ile modeli może pochwalić się kryształowym detalem? Producent dodaje, że nie chodzi tu tylko o wygląd, bo szafir zapewnia coś więcej – to właśnie ten materiał jest używany w zegarkach z wyższej półki cenowej jako szkiełko zabezpieczające tarczę!

Przewód skomponowano z miedzi OSS i srebra. 7HZ Eternal mogą pochwalić się zakresem przenoszonych częstotliwości na poziomie 10 – 20 000 Hz przy czułości 109 dB/1 kHz.

Za luksus aluminium, szafiru, miedzi i srebra zapłacimy 249 $.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE