Hama TWS Spirit Pocket: kto by pomyślał, że to Hama zaskoczy tak niezwykłym etui!

Hama TWS Spirit Pocket mają być odtrutką na słuchawki True Wireless, które są podobne do siebie jak dwie krople wody.

I bardzo dobrze!

Bo choć znajdziemy na rynku wiele modeli, które w dobrej cenie skrywają ciekawe brzmienie ukryte w dość tradycyjnej formie, jak na przykład najnowszy model Panasa (sprawdź Panasonic RZ-B210W test), to wiele osób szuka urządzeń o nietypowych kształtach i pomysłach na design.

Hama TWS Spirit Pocket: słuchawki Bluetooth, które przyczepisz do szlufki!

Czasem jest tak, że wystarczy pierwsze spojrzenie na jakiś przedmiot i już wiemy, że chcielibyśmy go przetestować. Tak właśnie miałem po obejrzeniu fotek promocyjnych najnowszych Hama TWS Spirit Pocket, które łączą fantazyjny projekt z jego praktycznym zastosowaniem!

Najnowszy model wyróżnia się kompaktowymi gabarytami, bo razem z etui ładującym słuchawki ważą 55 g. To właśnie etui najbardziej rzuca się w oczy: ma podłużny kształt z uchwytem, który można zaczepić o szlufkę spodni czy pasek w plecaku.

Łączność sprzętu z urządzeniem docelowym zapewnia Bluetooth w wersji 5.1. Producent postawił tu na sprawdzone i szybkie komunikowanie się Spirit Pocket ze smartfonem: przy otwieraniu stacji ładowania obie słuchawki automatycznie łączą ze sobą nawzajem oraz z nadajnikiem.

Czujnik dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę (np. odbieranie, wykonywanie i odrzucanie połączeń stuknięciem palca, tak samo jak odtwarzanie i pauzowanie utworów), a słuchawki Spirit Pocket obsługują też popularnych asystentów głosowych Siri i Asystent Google (głośność można regulować poprzez komendy głosowe).

Hama TWS Spirit Pocket
Hama TWS Spirit Pocket / fot. Hama

Hama deklaruje, że dopasowana forma „pąków” ma pasywnie eliminować hałas z otoczenia. Czas odtwarzania muzyki czy rozmów wynosi 6 godzin przy pełnym naładowaniu słuchawek, dzięki etui z wbudowanym akumulatorem możemy uzupełnić energię nawet czterokrotnie bez konieczności sięgania po ładowarkę.

Ładowanie od zera do stu procent ma zajmować 2,5 h. Stan naładowania etui (odpowiednio 25, 50, 75 i 100 proc.) wskazują cztery diody LED. W zestawie znajdziemy silikonowe wkładki w trzech różnych rozmiarach (S, M, L).

Słuchawki Hama Spirit Pocket dostępne są w kolorach czarnym i białym. Sugerowana cena to 179 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE