Kolejne nowości od Razera: oto Seiren BT, Audio Mixer i Key Light Chroma!

Razer to jedna z tych marek, których niemal każda premiera przynosi coś intrygującego, co kusi nie tylko specyfikacją, ale także (a może przede wszystkim?) rozpoznawalnym na pierwszy rzut oka designem – dość wspomnieć choćby Razer Hammerhead True Wireless.

Tym razem możemy przyjrzeć się aż trzem nowościom, które mają stworzyć odpowiedni nastrój i dodać nowe możliwości w pokoju gracza. Przed nami Seiren BT, Audio Mixer i Key Light Chroma!

Razer Seiren BT: bezprzewodowy mikrofon gamingowy z dedykowaną aplikacją

Razer Seiren BT
Razer Seiren BT / fot. Razer

Seiren BT to niewielki mikrofon bezprzewodowy, który dzięki łączności Bluetooth i kompatybilności z najpopularniejszymi aplikacjami mobilnymi do streamingu zapewnia całkowitą swobodę ruchów.

Wielokierunkowy mikrofon rejestruje bogate brzmienie głosu, a zaawansowane oprogramowanie redukuje szumy otoczenia. Urządzenie pozwala streamerom IRL tworzyć pomysłowe nagrania z wykorzystaniem selfie-sticków i innych uchwytów bez obaw o zaplątanie się w kable.

Seiren BT inteligentnie odfiltrowuje szumy tła zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, a dołączona aplikacja Razer Streaming Mobile oferuje prostą opcję redukcji wysokich/niskich tonów. W zestawie znajdują się także wiatrochrony.

Cena tego modelu to 109,99 €.

Razer Audio Mixer: sterowanie wieloma źródłami w jednym urządzeniu

Razer Audio Mixer / fot. Razer

Razer Audio Mixer to zamknięte w jednym urządzeniu rozwiązanie do streamingu, oferujące szereg wejść bezpośrednich i scentralizowany zestaw zaawansowanego oprogramowania do miksowania dźwięku.

Urządzenie pozwala streamerom sterować wieloma źródłami dźwięku na bieżąco, wyrównywać poziom głośności poszczególnych źródeł, wyciszać kanały w razie potrzeby, a nawet dodawać efekty głosowe w celu uatrakcyjnienia transmisji.

Obsługiwane złącza to m.in. hybrydowe złącze XLR (z zasilaniem Phantom 48 V), liniowe wejście i wyjście TRS, optyczne złącze TOS.

Cena tego modelu to 259,99 €.

Razer Key Light Chroma: klucz do profesjonalnego oświetlenia

Razer Key Light Chroma
Razer Key Light Chroma / fot. Razer

Razer Key Light Chroma to rozwiązanie typu „wszystko w jednym” wspierane przez technologię Razer Chroma RGB, które dzięki nieograniczonej zmienności oświetlenia daje streamerom stacjonarnym możliwość tworzenia unikatowych, angażujących i interaktywnych transmisji malowanych światłem.

Sterowanie za pomocą aplikacji Razer Streaming lub oprogramowania Razer Synapse 3 pozwala używać wielu presetów oświetleniowych, synchronizować oświetlenie z innymi urządzeniami kompatybilnymi z technologią Chroma RGB.

Oprócz obsługiwania technologii Razer Chroma RGB lampa Razer Key Light Chroma emituje nawet 2800 lumenów i oferuje temperaturę bieli w zakresie 3000–7000 K, co oznacza odpowiednią jasność bez względu na konfigurację transmisji, łącznie z pełnym oświetleniem pomieszczenia na potrzeby streamingu VR.

W zestawie z lampą Razer Key Light Chroma znajduje się statyw do montażu na biurku z przegubem kulowym ¼”.

Lampa Razer Key Light Chroma jest zasilana przez zasilacz 52,5 W, obsługuje łączność Wi-Fi i Bluetooth.

Mikser Audio Mixer i lampa Key Light Chroma są przeznaczone dla streamerów stacjonarnych, natomiast bezprzewodowy mikrofon Seiren BT został stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów.

Cena urządzenia to 299,99 € – więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE