Jabra PanaCast 20: kamerka dla tych, którzy zawsze chcą być w centrum wideokonferencji!

Jabra PanaCast 20 to najnowsza propozycja ze stajni duńskiej marki, która ma szansę na zdobycie serc sporej liczby tych osób uzależnionych od wideokonferencji!

Biorąc pod uwagę, że otrzymujemy tu wsparcie AI, dostępne dzięki wbudowanemu procesorowi, obraz w jakości 4K i łatwy montaż, może okazać się, że zdalne spotkania zostaną z nami na dłużej – nie tylko dlatego, że tego wymaga od nas „nowa” rzeczywistość!

Jabra PanaCast 20: sztuczna inteligencja nie zrobi za Ciebie prezentacji, ale pokaże Cię z najlepszej strony!

Jabra PanaCast 20
Jabra PanaCast 20 / fot. Jabra

Jabra PanaCast 20 to przenośne urządzenie do wideokonferencji, wykorzystujące przełomowe technologie do inteligentnej i bezpiecznej współpracy wideo nowej generacji. Model w końcu pojawił się w polskiej dystrybucji i wygląda na to, że wprowadzi sporo zamieszania – zwłaszcza wśród klientów biznesowych.

Dzięki urządzeniu PanaCast 20, które można przypiąć do dowolnego monitora, możemy mieć pewność, że bez względu na to kto, co i gdzie prezentuje, jakość wideokonferencji będzie wyjątkowa.

Jabra PanaCast 20 zapewnia zaawansowane procesory, wydajną sztuczną inteligencję oraz wysokiej klasy 13-megapikselową kamerę, oferując w czasie rzeczywistym wyrazisty i czysty obraz o rozdzielczości 4K Ultra-HD z niemal zerowym poziomem opóźnień.

Opracowany przez firmę Jabra Inteligentny Zoom oparty na AI automatycznie śledzi ruchy użytkownika, aby intuicyjnie dostosowywać kadrowanie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownik jest zawsze w środku kadru i wygląda bardziej naturalnie.

PanaCast 20 może się dostosowywać do niemal każdego oświetlenia. Urządzenie korzysta z funkcji inteligentnej optymalizacji oświetlenia, która analizuje otoczenie i automatycznie dostosowuje obraz, by poprawić jakość wideo — nawet tam, gdzie oświetlenie jest słabe.

Nie zabrakło tu trybu obrazu w obrazie (Picture in Picture) — technologia ta wykorzystuje wydajne, lokalne przetwarzanie danych sztucznej inteligencji, by w czasie rzeczywistym łączyć dwa strumienie wideo w jeden. Drugi strumień jest wyświetlany w okienku obrazu głównego.

Tryb ten działa z dowolną platformą ujednoliconej komunikacji, nawet jeśli urządzenia odbierające dwa strumienie nie są obsługiwane.

Szukasz informacji o najnowszych słuchawkach Jabry? Tu znajdziesz naszą opinię o Elite 3, Elite 4 Active i Elite 7 Pro!

Jabra PanaCast 20: specyfikacja

Jabra PanaCast 20
Jabra PanaCast 20 / Jabre
  • Wysokiej klasy jakość wideo 4K Ultra-HD ze sztuczną inteligencją
  • Inteligentny zoom z AI utrzymuje użytkownika w środku kadru
  • Inteligentna optymalizacja oświetlenia do rejestrowania doskonałego obrazu niezależnie od miejsca
  • Funkcja obrazu w obrazie do jeszcze bardziej efektownych prezentacji
  • Wydajny, wbudowany procesor AI zwiększa bezpieczeństwo danych
  • Przesłona obiektywu gwarantuje poczucie prywatności
  • Przeznaczona do elastycznej pracy: można ją przyczepić klipsem do dowolnego monitora i wyposażona w ochronne etui
  • Prawdziwa konfiguracja plug-and-play — współpracuje bezproblemowo ze wszystkimi czołowymi platformami ujednoliconej komunikacji

Jabra PanaCast 20 jest już dostępna w sprzedaży u wybranych partnerów w kolorze czarnym, w rekomendowanej cenie producenta 1319 zł netto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE