Bezprzewodowa ładowarka Hama 3w1 MyCharge Multi to marzenie fana Apple?!

Hama 3w1 MyCharge Multi ma być bezprzewodową ładowarką, która zagości na biurku fana Apple i już go nie opuści. Jedna ładowarka, żeby rządzić wszystkimi urządzeniami z logo nadgryzionego jabłuszka?!

Na potęgę indukcji, mocy przybywaj! Wielofunkcyjna ładowarka bezprzewodowa Hama 3w1 MyCharge Multi

Hama 3w1 MyCharge Multi
Hama 3w1 MyCharge Multi / fot. Hama

Dopiero co pisaliśmy o Hama Performance 45, ciekawej nowości z portfolio niemieckiej marki, a teraz pojawia się Hama 3w1 MyCharge Multi: magnetyczna indukcyjna ładowarka o mocy 15 W do bezprzewodowego ładowania najnowszych (ale nie tylko!):

 • smartfonów Apple iPhone,
 • słuchawek AirPods,
 • smartwatcha Apple Watch.

Ważna uwaga – wszystkich jednocześnie! Tak, za jednym zamachem będziemy uzupełniali energię zegarka, telefonu i słuchawek!

Nowość współpracuje ze wszystkimi produktami z serii Apple MagSafe i Hama MagLine. Jedna niewielka ładowarka (wymiary: długość 15 cm, szerokość 9,5 cm, wysokość 13 cm) obsłuży wszystkie oryginalne urządzenia Apple MagSafe, jak i pasujący do niej sprzęt z kategorii Hama MagLine (chociażby etui MagCase: Finest Sense, Finest Feel PRO oraz Safety czy uchwyty MagLock).

Urządzenie utrzymano w jednolitej czarnej kolorystyce, kontrastującej z białymi produktami słynnego producenta z logo z nadgryzionym jabłkiem.

Zintegrowany pierścień magnetyczny o maksymalnej mocy wyjściowej 15 W współpracuje z telefonami:

 • Apple iPhone 13,
 • iPhone 13 mini,
 • iPhone 13 Pro,
 • iPhone 13 Pro Max,
 • iPhone 12,
 • iPhone 12 mini,
 • iPhone 12 Pro,
 • iPhone 12 Pro Max.

To nie wszystko, bo ładowarka Hama 3w1 MyCharge Multi pozwala też na szybkie i sprawne ładowanie słuchawek mobilnych Apple AirPods. Wystarczy położyć etui ładujące z modelami AirPods 2, AirPods 3 czy AirPods Pro na powierzchni ładującej, by proces zasilania energią rozpoczął się samoczynnie.

Nie zapomniano o Apple Watch – wystarczy podłączyć kabel ładujący do uchwytu wspomnianego pierścienia i umieścić w nim smartwach.

Hama 3w1 MyCharge Multi: przegub kulowy pozwoli

Hama 3w1 MyCharge Multi
Hama 3w1 MyCharge Multi / fot. Hama

Co istotne, producent pomyślał o przegubie kulowym. Dzięki niemu łatwo indywidualnie regulować kąt nachylenia uchwytu na smartfon odpowiednio do swoich potrzeb. Możliwe jest również obracanie iPhone’a o 360 stopni, tak samo jak umieszczenie go w orientacji pionowej albo poziomej.

Pamiętajmy, że technologia Wireless Turbo Fast Charge przekłada się na szybkie ładowanie, efektywniejsze od klasycznych przewodowych metod. Szybkość ładowania jest przystosowana do konkretnego rodzaju urządzenia.

Warto zaznaczyć, że zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość. Nie brakuje też funkcyjnej lampki LED, informującej czy sprzęt w danej chwili pracuje.

Hama 3w1 MyCharge Multi objęta jest dwuletnią gwarancją, a jej niewiążąca cena detaliczna wynosi 269 zł. Więcej szczegółów znajdziecie na hamamobile.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE