Czy słuchawki True Wireless potrzebują audiometrii? Oto Nocs NS1100 Air, które twierdzą, że tak!

Wśród mniej znanych słuchawek True Wireless w cenie około 150$ wyróżnia się Nocs NS1100 Air, który stawia na pierwszym miejscu na personalizację wrażeń dźwiękowych. Oczywiście to nie koniec ich możliwości, bo znajdziemy tu obietnicę dobrego brzmienia i silnego ANC – ale to właśnie ta cecha pozwala zapamiętać ten model!

Nocs NS1100 Air: słuchawki, które mają dostroić się do naszych możliwości!

Nocs mają być „odą melomana” i patrząc na deklaracje producenta, który podobno pracował nad tym modelem ponad rok, może mieć to pokrycie w rzeczywistości.

Nocs NS1100 Air
Nocs NS1100 Air / fot. Nocs

Zacznijmy jednak od tego, co sprawia, że NS1100 robią wokół siebie sporo szumu – mowa oczywiście o personalizacji brzmienia, jakie dobierają algorytmy po uprzednim badaniu słuchu użytkownika. Za to rozwiązanie odpowiada Audiodo Personal Sound, aplikacja w której znajdziemy narzędzie do badania audiometrycznego (jedno ucho ma być testowane przez około 3 minuty).

Nie wyobrażasz sobie biegania bez muzyki? Sprawdź nasze top 10 słuchawki bezprzewodowe do biegania!

Dobrana na podstawie wyniku testu słuchu sygnatura brzmienia jest reprodukowana przez wyprodukowany na specjalne zamówienie 9,2 mm przetwornik grafenowy – podoba mi się, że marka stawia na autorskie rozwiązania, nie korzystając z gotowców.

Nocs NS1100 Air
Nocs NS1100 Air / fot. Nocs

Nie zapomniano tu o hybrydowym ANC z trybem przeźroczystości, obsłudze Bluetooth 5.0, kodeków SBC i AAC (nie znajdziemy tu nic z zakresu Hi-Res) i mocnej baterii, która zapewnia do 9 h odtwarzania na jednym ładowaniu i do 30 h pracy dzięki etui.

Warto podkreślić design tego modelu – to nie kolejny klon Apple czy Samsunga, ale urządzenie, które ma własny, rozpoznawalny styl. Mam wrażenie, że tego rodzaju słuchawki są ciekawym rozwiązaniem dla tych osób, które nie chcą sięgać po głównonurtowe rozwiązania i preferują coś bardziej niszowego.

Na stronie producenta zapłacimy za nie 150$– pierwsza partia została już wyprzedana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE