Boult Audio AirBass GearPods: czas na słuchawki True Wireless z mikrowooferem?!

Boult Audio AirBass GearPods – nie słyszeliście o tym modelu? Nic dziwnego, bo jego rodzimym terytorium są Indie i tam właśnie ten model będzie zbierał żniwo wśród słuchawek True Wireless w budżetowej półce cenowej. Hindusi mają świetny pomysł na sprzedaż: łączymy niską cenę i mega bas!

Nic odkrywczego, prawda? Niby tak, ale to chyba pierwsze słuchawki za około 50 zł (999 rupii indyjskich), łączące tradycyjny przetwornik szerokopasmowy z … odrębnym basowym!

Boult Audio AirBass GearPods: słuchawki dla tych, którzy chcą więcej basu za mniej hajsu!

Co jakiś czas słyszymy o tym, że kolejni producenci słuchawek dokanałowych eksperymentują z brzmieniem. Dość przypomnieć Creative SXFIR TRIO, które oferowało co prawda połączenie przewodowe, ale za to kusiło potrójnymi przetwornikami!

Dwudrożną konstrukcję w słuchawkach prawdziwie bezprzewodowych poznaliśmy choćby w słynnym Galaxy Buds Pro (Samsung Galaxy Buds Pro recenzja) i tam sprawdzała się wyśmienicie! Teraz dzięki potentatowi rodem z Indii możemy poznać odpowiedź na pytanie, co by było, gdyby połączyć jak najniższą cenę z wyglądem, który sugeruje że słuchawki są kilkukrotnie droższe niż w rzeczywistości i unikatową konstrukcję z klasycznym przetwornikiem, wspieranym przez mikrosubwoofer!

Rzućcie okiem na poniższy filmik:

Już z daleka widać, że „pąki” mają ciekawą konstrukcję z airpodsopodobnym pręcikiem, który ozdobiono wklęsłym wzorem, mającym poprawiać tez chwyt słuchawek. Ten model obsługuje dotykowe sterowanie z rozbudowanymi komendami (w tym regulacją głośności). Nie zapomniano o asystentach głosowych i na pokładzie jest Google oraz Siri.

GearPods zapewniają do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu, a dzięki etui czas pracy wynosi łącznie 32 godziny. Dzięki szybkiemu ładowaniu 100 minut pracy mamy osiągnąć już po 10 minutach ładowania. Oczywiście etui ładujące ma port ładowania USB Type-C.

Boult Audio AirBass GearPods
Boult Audio AirBass GearPods / fot. Boult Audio

Największym zaskoczeniem jest konstrukcja akustyczna – widzimy, że obudowa w części skrywającej głośniczek jest pękata i nic w tym dziwnego, ponieważ zmieszczono tam podwójne rozwiązanie w postaci tradycyjnego 8 mm przetwornika oraz odrębnego, odpowiadającego za niskie tony!

Jeśli te słuchawki dotarłyby na nasz rynek, mogłyby narobić sporo zamieszania – słuchawki True Wireless za grosze z mini subwooferem? Biorę to!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE