Garett Beauty Light: a jednak można zaproponować dobrze wyceniony depilator laserowy?!

Każdy, kto rozglądał się za depilatorem laserowym pewnie zauważył, że magiczną barierą w tej klasie urządzeń jest około 1000 zł. Garett Beauty Light ma być przełamaniem tego trendu i pokazaniem, że można zaproponować niedrogie i dobrze wyposażone urządzenie, które nie musi chować się w kącie przed „bardziej markowymi” konkurentami.

Garett Beauty Light: depilator laserowy stworzony z myślą o wygodzie i trwałości

Garett Beauty Light emituje wiązkę światła, która oddziałuje tylko na pigment, znajdujący się we włosach. Rozgrzewa go do tego stopnia, że cebulka ulega zniszczeniu, jednak nie ma ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry. To zjawisko nazywamy selektywną fototermolizą.

Garett Beauty Light
Garett Beauty Light / fot. Garett

Po naświetleniu cebulka obumiera, a następnie wypada. Odrastające włoski są coraz słabsze. Proces usuwania niechcianego owłosienia trwa do kilku tygodniu.

Na początku specjaliści Garett rekomendują regularne zabiegi, 1-3 razy w tygodniu, ale z czasem ich częstotliwość należy zmniejszać, aż do jednego zabiegu na kilka miesięcy. Lampy znajdujące się w Garett Beauty Light pozwalają na wysłanie aż do 999 tys. impulsów świetlnych. Dzięki temu można wykonać wiele zabiegów depilacji i cieszyć się gładką skórą przez wiele lat.

Garett Beauty Light oferuje 5 poziomów intensywności impulsów, które pozwalają dostosować parametry do typu skóry i włosów oraz preferencji. Głowica emituje światło na powierzchni ok. 3 cm², dlatego zabieg depilacji nóg zajmuje kilkanaście minut. Aktualne parametry pojawiają się na wyświetlaczu, co pozwala na ich stałą kontrolę. Na uwagę zasługuje funkcja zimnego kompresu, która dodatkowo podnosi komfort podczas użytkowania.

Garett Beauty Light
Garett Beauty Light / fot. Garett

Urządzenie może pracować w:

  • trybie automatycznym (światło jest emitowane w równych odstępach czasu),
  • trybie manualnym (naciskając przycisk decydujemy o częstotliwości błysku).

Garett Beauty Light wyceniono na 799 zł. Ciekawostką jest fakt, że zapisując się na newsletter możemy liczyć na 10% rabat!

Interesują Cię ciekawe urządzenia domowe? Sprawdź inne wpisy z offowej kategorii AGD!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE