Mio MiVue C450: kamerka samochodowa z matrycą Sony i Night Vision Pro!

Kto jak kto, ale Mio potrafi zapunktować dobrej klasy wideorejestratorem! Tym razem pojawia się model, który w rozsądnej cenie ma zapewnić dobrą widoczność nocnych nagrań, która jest tradycyjną bolączką nawet kosztownych urządzeń. Mio MiVue C450 ma potencjał, by stać się naszym sprzymierzeńcem za kółkiem?

Mio MiVue C450: nie tylko tryb nocny, ale też GPS i baza radarów!

Jednym z największych wyzwań dla wideorejestratora są nagrania przy niedostatecznym
oświetleniu oraz w nocy. W Mio MiVue C450 zastosowano matrycę Sony premium STARVIS CMOS oraz autorskie rozwiązania Mio Night Vision Pro, które ma umożliwiać perfekcyjne dostrajanie obrazu z odpowiednio dopasowaną jasnością i płynnością
nagranego filmu, nawet przy niewielkiej ilości światła.

Mio MiVue C450
Mio MiVue C450 / fot. Mio

Znajdziemy tu także wysokiej jakości szklane soczewki, które w przeciwieństwie do plastikowych są o wiele bardziej wytrzymałe oraz mają większą odporność na zmiany temperatury. Rozdzielczość Full HD i rzeczywisty kąt widzenia wynoszący 130 stopni pozwolą zarejestrować płynnie nagranie, na którym zobaczymy szczegóły drogi oraz znacznego fragmentu pobocza. Możemy również skorzystać z trybu „Zdjęcia”, by wykonywać dokładniejsze fotografie z kolizji do celów dowodowych.

Rejestrator posiada:

  • czytelny trzycalowy wyświetlacz,
  • panel z dotykowymi przyciskami,
  • moduł GPS,
  • 3-osiowy G-sensor.
Mio MiVue C450
Mio MiVue C450 / fot. Mio

Moduł GPS umożliwia zapisywanie współrzędnych geograficznych nagrania oraz prędkości, z jaką w danym momencie poruszało się auto. G-sensor automatycznie zapisuje i zabezpiecza przed usunięciem film ze zdarzenia.

Dzięki wbudowanej i na bieżąco aktualizowanej bazie fotoradarów, osoba prowadząca auto otrzyma informacje, że zbliża się do punktu kontroli prędkości i w będzie mogła bezpiecznie zredukować prędkość.

Ten model to ciekawe uzupełnienie Mio MiVue 818, który miał świetną funkcję lokalizacji auta, mającą nas ratować przy odrobienie zapomnienia na czteropoziomowych parkingach 😉

Mio MiVue C450 wyceniono na 499 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE