Dlaczego słuchawki DIZO Buds Z (ekosystem realme) reklamują kosmici?!

DIZO Buds Z wyglądają całkiem ciekawie i mam wrażenie, że spora część użytkowników smartfonów realme chętnie po nie sięgnie. Ale najzabawniejsza jest kampania reklamowa, na której Buds Z wyglądają niemal jak narzędzie komunikacji wykorzystywane przez kosmitów, którzy opanowali Ziemię! Dla niepoznaki przybrali androgyniczne cechy, ale te półprzymknięte, gadzie oczy demaskują ich jednoznacznie!

DIZO Buds Z: ultralekkie słuchawki z nietypową, połyskującą obudową

DIZO Buds Z
DIZO Buds Z / fot. Dizo

Decyzja realme, żeby atakować rynek indyjski za pomocą submarki Dizo, jest całkiem zrozumiała – skoro Xiaomi może mieć Redmi, Amazfit, Poco i kto wie, co jeszcze, to od jakiegoś czasu każdy marzy o odrębnych logotypach dla różnych (lub drożej/taniej wycenionych) grup produktowych.

DIZO Buds Z pojawiły się w Indiach i tym, co zwraca uwagę, jest dość dziwna strona domowa słuchawek, na których reklamują je androgyniczne postaci o mało indyjskim wyglądzie. W połączeniu z pustynno-kamiennym otoczeniem i kosmicznymi odczuciami, jakie budzą modele, można przynajmniej powiedzieć jedno – sensu większego tu nie ma, ale za to na każdym zdjęciu najbardziej wyeksponowane są właśnie Budsy!

Pomaga im w tym nietypowe, lśniące wykończenie, określane przez producenta mianem Natural Light Design. Urządzenie oferowane jest w 3 kolorach (Onyx, Leaf i Pearl) i może pochwalić się designem, który – choć w całości niezbyt odkrywczy – to wywiera bardzo dobre wrażenie.

DIZO Buds Z
DIZO Buds Z / fot. Dizo

Jeden „pąk” waży zaledwie 3,7 g i skrywa wewnątrz obudowy przetwornik 10 mm. Słuchawki zapewniają niezłe opóźnienie na poziomie 88 ms, a o jakość rozmów zadbają mikrofony z ENC. Całość obsługujemy dotykowymi komendami.

Aplikacja Realme Link pozwala zarządzać słuchawkami, w tym manipulować preinstalowanymi ustawieniami korektora (Bass Boost+, Dynamic i Bright). Słuchawki wyposażono w przeciętną baterię, pozwalającą na 4,5 godziny pracy na jednym ładowaniu i kolejne 11,5 godziny dzięki etui – biorąc pod uwagę brak ANC i fakt, że raczej nie znajdziemy tu kodeków wysokiej jakości. W kwestii tych ostatnich niestety producent nie podał, jakie kodeki zostały zaimplementowane.

Cenę DIZO Buds Z poznamy dopiero 23.09.2021.

Szukasz budżetowych słuchawek TWS? Zobacz nasz poradnik, jakie słuchawki True Wireless do 150 zł kupić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE