Nuratrue: słuchawki TWS, które zagrają specjalnie dla Ciebie!

Słuchawki True Wireless wydają się czasem już tak zatłoczonym rynkiem, że na pozór brakuje na nim miejsca na nowości. Jednak od czasu do czasu pojawiają się modele jak Nuratrue, które z marszu zostają uznane za jeden z najlepszych wyborów w swojej klasie cenowej!

Nuratrue: zabrzmi tak, że usłyszysz każdy szczegół – ale najpierw pozwól się przebadać!

Chyba większość z osób, przyglądających się temu, co dzieje się w świecie słuchawek bezprzewodowych, uwielbia takie niespodzianki jak przy Nuratrue. Nagle jak spod ziemi wyrosła solidna konkurencja dla topowych urządzeń i mimo sporej ceny (obecnie na stronie producenta zapłacimy za nie 230 euro) okazało się, że fani dobrego brzmienia są spragnieni kontrpropozycji dla wielkich marek. 

Nuratrue
Nuratrue / fot. Nuratrue

Czym te słuchawki zdobyły sobie taki rozgłoś? Przede wszystkim połączeniem oryginalnej konstrukcji (choć trochę przypominają słynne Microsoft Surface Earbuds, ale na szczęście mają jednak mniejszą powierzchnię dotykową), ANC i personalizacji brzmienia, której nie dokonujemy sami poprzez korektor (choć ten również tu udostępniono), ale poprzez  badanie słuchu.

Nie jest to oczywiście absolutna nowość, bo podobne rozwiązania ma Jabra (MySound) czy Anker (HearID), ale tu podobno została doprowadzona do perfekcji i nie wymaga naszej reakcji! Nie musimy więc sami wciskać niczego, kiedy coś słyszymy, tak jak na badaniu audiologicznym – sam sprzęt wykona za nas robotę i zbierze informacje na podstawie sygnałów zwrotnych z naszego ucha. Finałowo aplikacja Nura tworzy unikalny profil słuchu, który odzwierciedla nasze zdolności i pod który przekształcane jest brzmienie muzyki. 

Nuratrue
Nuratrue / fot. Nuratrue

Na pokładzie znajdziemy również:

  • aktywną redukcję hałasów otoczenia ANC,
  • możliwość własnoręcznego dostosowania brzmienia w aplikacji poprzez equalizer,
  • tryb transparentny,
  • długi czas pracy (do 6 h autonomicznie, łącznie do 24 h),
  • odporność na zachlapania IPX4,
  • możliwość dostosowania sterowania,
  • obsługę aptX i Bluetooth 5.0.

Nuratrue to jedne z tych słuchawek, które powinniśmy przetestować – nawet w cenie powyżej 1000 zł wydają się mieć ogromny potencjał.

Interesujesz się słuchawkami TWS? Tu znajdziesz najlepsze słuchawki Bluetooth do biegania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE