Poznajcie Hama Basic S8CD: to Conan Niszczyciel wśród budżetowych niszczarek do papieru!

Też tak macie, że podczas porządków w domu czy pracy nagle orientujecie się, że stare papiery, które zostały powyciągane z szuflad i różnych zakamarków, zalegają teraz całą podłogę? No właśnie – w ten bałagan może wkroczyć Hama Basic S8CD i poszatkować wszystko tak, że bez stresów pozbędziemy się ścinków.

Hama Basic S8CD: niszczarka, która radzi sobie z 6 arkuszami papieru oraz płytami CD

Hama Basic S8CD ma wymiary 30,6 x 15,5 x 37,3 cm. Maksymalna szerokość wlotu to 125 mm, maksymalna szerokość wciągania papieru 220 mm, natomiast najwyższa osiągalna prędkość cięcia sięga 2,8 m/min. Przy najbardziej intensywnej pracy urządzenie generuje hałas na poziomie 70 dB.

Hama Basic S8CD
Hama Basic S8CD / fot. Hama

Niszczarka potrafi ciąć na paski jednorazowo do sześciu arkuszy papieru DIN A4 (80 g/mkw.). Po poszatkowaniu każdy z pasków ma szerokość 6 mm, co czyni niemożliwym odczytanie pozostałości po dokumentach. Pocięty papier ląduje w 11-litrowym kosztu z okienkiem podglądowym.

Hama Basic radzi sobie także  bardziej wymagającymi zadaniami w postaci dysków CD, DVD lub Blu-ray oraz plastikowych kart, takich jak karty płatnicze. Pocięte płyty i karty trafiają do osobnego kontenera o pojemności 0,6 l. Szerokość cięcia wspomnianych wyżej materiałów wynosi 42 mm.

Hama Basic S8CD
Hama Basic S8CD / fot. Hama

Znajdziemy tu automatyczną funkcję start i stop: wałki tnące uruchamiają się automatycznie po podaniu materiału do niszczenia, a zatrzymują po zakończeniu całej procedury. Wysokiej jakości stalowe wały nożowe są odporne na zszywki, możemy więc swobodnie wrzucać do niszczarki spięte ze sobą dokumenty. Producent pomyślał również o funkcji cofania, dzięki której łatwo wyciągniemy zablokowane materiały.

O bezpieczeństwo użytkowania dba też specjalny mechanizm, uniemożliwiający pracę sprzętu, gdy głowica nie została prawidłowo umieszczona w koszu na papier. Podobnie w w sytuacji przegrzania urządzenie samoczynnie wyłącza się, aby zlikwidować ryzyko trwałego uszkodzenia.

Sugerowana cena niszczarki Hama Basic S8CD wynosi 169 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE