Kamerka samochodowa wielkości kluczyka: poznajcie Transcend DrivePro 10!

Kamerki samochodowe są coraz częstszym wyposażeniem naszych aut i duża w tym „zasługa” innych uczestników ruchu drogowego. Takie czasy – dla własnego bezpieczeństwa i łatwiejszego dochodzenia swoich praw po prostu wypada mieć wideorejestrator. Ciekawym modelem jest Transcend DrivePro 10, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie chcemy, żeby każdy z daleka dostrzegł, że używamy kamerki.

Idealny gadżet dla Rudego z Blok Ekipy?

Transcend DrivePro 10: mały wideorejestrator z Wi-Fi i 1080p Full HD w 60 klatkach

DrivePro 10 to kompaktowa kamera samochodowa o wymiarach mniejszych niż karta kredytowa i wadze 40g. Pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości 1080p Full HD w 60 klatkach na sekundę. Urządzenie wyposażone jest w szerokokątny obiektyw (140°) z przysłoną ƒ/2.0, zapewniający rozległe pole widzenia oraz wyraźne ujęcia nawet przy słabym świetle.

Transcend DrivePro 10
Transcend DrivePro 10 / fot. Transcend

Matryca pozwala uchwycić szczegółowy obraz z bogatymi kolorami, również w nocy. Szeroki zakres dynamiki (WDR) balansuje ciemne i jasne obszary tak, żeby każde ujęcie było jak najbardziej klarowne.

Wbudowany akumulator litowo-polimerowy podtrzymuje zasilanie kamery do momentu bezpiecznego zapisania nagrywanych plików. Zapobiega to utracie kluczowych nagrań. Dodatkowo, gdy czujnik G-sensor wykryje uderzenie, uruchomi nagrywanie awaryjne i ochroni plik przed nadpisaniem.

Kamera oferuje także możliwość włączenia lub wyłączenia nagrywania głosu podczas pracy za pomocą jednego przycisku i obsługuje karty pamięci do pojemności 256 GB. Pozwala to na zapis ponad 16 godzin nagrań.

Transcend DrivePro 10
Transcend DrivePro 10 / fot. Transcend

TRANSCEND  DrivePro 10 może łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi poprzez Wi-Fi: umożliwia to darmowa aplikacja DrivePro. Dzięki niej możemy włączyć podgląd obrazu na żywo, pobrać zapisane nagrania czy zmieniać ustawienia urządzenia.

DrivePro 10 można już kupić w Polsce w cenie ok. 340 zł (to mniej więcej połowa ceny markowego Mio MiVue 818). Ciekawostka: w zestawie znajduje się też karta pamięci microSD Transcend o pojemności 64 GB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE