Casio A100WEPC-1B: co się stanie, kiedy połączymy kultowy zegarek i Pac-Mana?

Nostalgia za latami 80-tymi przybiera coraz potężniejsze rozmiary, ale patrząc na smaczki w rodzaju Casio A100WEPC-1B trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to sentyment jak najbardziej zasłużony. Tak odjechanego zegarka nie widziałam chyba nigdy!

Casio A100WEPC-1B: ukłon w stronę fanów popkultury i niezwykły czasomierz

Wśród ostatnich zegarków Casio pojawiło się sporo ciekawych modeli i o kilku z nich wspominaliśmy na naszych łamach – dość przypomnieć Casio G-SHOCK GBD 200, który wspaniale łączy nowoczesne smart funkcje z designem kultowej kostki.

Japoński producent dalej puszcza oko do fanów retro i tym razem przygotował coś specjalnego! Jeśli do tej pory zastanawialiście się, jak można połączyć zegarek i zamiłowanie do gry Pac-Man, to w postaci Casio A100WEPC-1B macie gotową odpowiedź i powiem wam już teraz – ten model wygląda po prostu niesamowicie!

Casio A100WEPC-1B powstał jako specjalny model na 40-lecie słynnej gry Pac-Man, co można zauważyć już na pierwszy rzut oka. Kopertę wykonano z tworzywa sztucznego, natomiast bransoleta to stal. Cyfrowy wyświetlacz jest czytelny i posiada iluminator umożliwiający odczyt czasu także w ciemnościach.

Znajdziemy tu także:

  • kalendarz automatyczny, który raz ustawiony, zawsze wyświetla poprawną datę i pamięta o krótszych miesiącach oraz wskazuje nazwę dnia tygodnia;
  • wyświetlanie czasu w trybie 12 lub 24 godzinnym;
  • stoper z dokładnością do 1/100 sekundy i zakresem pomiaru do 1 godziny,
  • alarm emitujący sygnał dźwiękowy,
  • szkło akrylowe.
Casio A100WEPC-1B
Casio A100WEPC-1B / fot. Casio

Koperta i pasek są jedyne w swoim rodzaju: znajdziemy na nich słynne plansze z bohaterami gry Pac-Man, które sprawiają, że trudno wyobrazić sobie, żeby zegarek nie stał się tematem do rozmów z nowopoznanymi osobami 🙂

Niestety, trudno powiedzieć coś o cenie tego modelu, bo … zwyczajnie zniknął ze sklepów! Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE