Głośnik niczym latarnia? Z LG Xboom 360 RP4 to możliwe!

Czasem wśród głośników Bluetooth pojawiają się prawdziwe perełki, które oferują coś więcej, niż „tylko” muzykę. Tak było w przypadku Sony LSPX-S3, potrafiącego rozjaśnić blaskiem przypominającym płomień świecy każdą romantyczna kolację. Teraz do gry wkracza LG Xboom 360 RP4, łączący brzmienie dookólne z efektowna formą i wieloma trybami oświetlenia!

LG Xboom 360 RP4: otwarta konstrukcja, nietypowy projekt i przenośna latarnia w jednym!

LG Xboom 360 RP4
LG Xboom 360 RP4 / fot. LG

LG nie zamierza łatwo poddać rynku bezprzewodowych głośników audio i ma na to całkiem odważny sposób: LG Xboom 360 RP4 wygląda tak oryginalnie, że nie da się pomylić go z innym rozwiązaniem! Głośnik zamknięto w sporej obudowie, przypominającej archaiczną latarnię, przenoszoną za specjalne ucho, znajdujące się na górze konstrukcji. Smaczku całości dodaje fakt, że urządzenie faktycznie łączy w sobie funkcję ozdobnego oświetlenia i głośnika!

Za dźwięk odpowiada tu zestaw 1-calowy tytanowy głośnik wysokotonowy oraz centralnie umieszczony 5,25-calowy głośnik niskotonowy z włókna szklanego. Specjalny sposób instalacji pozwala generować urządzeniu dźwięk 360 stopni, a moc na poziomie 120 W RMS powinna w zupełności sprawdzić się podczas użytkowania na otwartej przestrzeni. Producent zastrzegł patentem sposób rozprzestrzeniania dźwięku i według jego zapewnień ma on realnie oferować panoramiczny dźwięk niezależnie od miejsca, w jakim znajdujemy się podczas odsłuchu.

LG Xboom 360 RP4
LG Xboom 360 RP4 / fot. LG

Niech nie zwiedzie Was smukła sylwetka tego modelu – LG Xboom 360 RP4 ma 51,4 cm wysokości, 25 cm średnicy i waży niemal 6 kg! Wbudowana bateria pozwala na maksymalnie 10 h pracy, a o jakość transmisji Bluetooth dba obsługa SBC i AAC. Warto dodać, że urządzenie może pochwalić się dedykowana aplikacją Xboom, która wśród ciekawostek pozwala m.in. na zabawę w DJ-a łącznie ze scratchingiem!

Niestety, LG pozycjonuje ten model jako produkt premium i na oficjalnej stronie zapłacimy za niego 399$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE