Po szczoteczki oscylacyjne Psi Patrol do Biedry? Druga tura sprzedaży taniutkich „elektryków”!

Maluchy potrafią dać popalić przy nauce mycia zębów i kto jak kto, ale rodzice wiedzą, że najczęściej najlepszym rozwiązaniem jest połączenie zabawy z obowiązkiem. A co szybciej do niej nie skłoni, niż postaci z ulubionej bajki? I już wiemy, dlaczego szczoteczki oscylacyjne Psi Patrol cieszą się taką popularnością!

Szczoteczki oscylacyjne Psi Patrol znów w Biedronce – i dobrze, bo ich ceny na Allegro były już nieprzyzwoite

Poprzednia odsłona szczoteczek elektrycznych z Psim Patrolem, jakie były dostępne w Biedronce, narobiły sporo zamieszania. Na tyle sporo, że kiedy przestały być oferowane w dyskoncie, pojawiły się u niezależnych rekinów biznesu na Allegro, ale drożej co najmniej o jakąś 1/3.

Szczoteczka oscylacyjna Psi Patrol / fot. mat. promocyjne
Szczoteczka oscylacyjna Psi Patrol / fot. mat. promocyjne

Warto dodać, że to jedna z nielicznych szczoteczek, jakie kupowaliśmy od razu gotowe do pracy (bateria w zestawie), a do tego oferowały zapasowe główki myjące w zestawie. No właśnie – to był produkt, który świetnie łączył dobrą cenę, kompletne wyposażenie i do tego potrafił sprawić, że dzieci zaczynały myć zęby dłużej, niż zazwyczaj! Czy trzeba czegoś więcej?

Szczoteczka elektryczna Psi Patrol dostępna od 6 września w cenie 29,99 zł

W Biedronce ponownie pojawił się produkt sygnowany marką Psi Patrol w postaci szczoteczki oscylacyjnej do zębów dla dzieci. Wyróżniają ją: ergonomiczny i wygodny kształt oraz 3 różne wzory z postaciami Chase, Marshall i Sky. Szczoteczka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, a oferowana jest w sklepach Biedronka od dziś w cenie 29,99 zł.

Szczoteczka jest wodoodporna i wykonuje do 800 ruchów na minutę – jest to prędkość celowo zmniejszona tak, by urządzenie było delikatne dla dzieci. W zestawie znajdziemy oczywiście baterię AAA i trzy zapasowe główki.

Warto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE