QuietOn 3: maleńkie wkładki dokanałowe z ANC i naszego snu nie przerwie żaden hałas!

Coraz więcej osób skarży się na problemy ze snem: a to hałas od głośnego sąsiada za ścianą, ruchliwa ulica za oknem czy partner, który chrapie tak, że mamy ochotę zrzucić go z łóżka. Z pomocą przychodzi nam QuietOn 3 – najmniejsze przeciwhałasowe wkładki dokanałowe z ANC!

QuietOn 3: wielkość zatyczek do uszu i siła ANC!

QuietOn 3 ma być rozwiązaniem problemów tych z nas, którzy nie mają szczęścia spać snem sprawiedliwego 😉 Żarty żartami, ale mieszkanie w centrum miasta, przy obwodnicy czy z hałaśliwym sąsiedztwem potrafi zrujnować zdrowie i zanim zaczniemy je tracić, warto spróbować obejść problem.

Nie zawsze uda się nam zwalczyć przyczynę: jeśli wiemy, że trafiliśmy na mur nie do przeskoczenia, świetnym rozwiązaniem będą zatyczki do uszu lub specjalne „słuchawki”, które połączą zalety układu aktywnej redukcji hałasu z budową klasycznych silikonowych zatyczek.

QuietOn 3 dzięki ANC posiadają przewagę nad tradycyjnymi, zwykle piankowymi zatyczkami, mającymi problem z odcinaniem niskich częstotliwości – a to właśnie one w postaci dudniących basów czy wibracji towarzyszących dużemu ruchowi ulicznemu przeszkadza najmocniej. Ale niskie tony to także intensywne chrapanie i tutaj również omawiane inteligentne zatyczki mają radzić sobie z problemem bez przeszkód.

Ten model ma coś, co przebija wielu konkurentów – w odróżnieniu od m.in. przedstawianych jakich czas temu Kokoon NightBuds mamy tu do czynienia z konstrukcją True Wireless bez żadnych dodatkowych kabelków. Według producenta zatyczki wyróżniają się:

  • najlepszą na rynku wydajnością redukcji szumów,
  • najmniejszym możliwym rozmiarem,
  • najlepszym dopasowaniem do anatomii ucha.
QuietOn 3
QuietOn 3 / fot. QuietOn

Urządzenie w etui wygląda jak zwykłe słuchawki True Wireless i to jest także ich spora zaleta. Naładujemy je poprzez USB-C, a dzięki podładowywaniu w etui QuietOn 3 zapewnia do 28 h pracy.

Na Indiegogo zapłacimy za nie 169 euro – to cena dobrej klasy tradycyjnych słuchawek prawdziwie bezprzewodowych, ale czy spokojny sen można w ogóle jakoś wycenić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE