Hoover H-Free 500 HF522REW 011: odkurzacz pionowy z dwiema bateriami w zestawie!

Odkurzacze pionowe to ciągle świetne rozwiązanie dla osób, które nie do końca ufają robotom sprzątającym i wolą wziąć sprawy w swoje ręce! Tym razem w postaci Hoover H-Free 500 HF522REW 011 pojawia się model przełamujący najważniejsze ograniczenie takich odkurzaczy, czyli relatywnie krótki czas pracy na jednym ładowaniu.

Hoover H-Free 500 HF522REW 011: wiele funkcji i ukłon w stronę alergików

Hoover H-Free 500 HF522REW 011 oprócz odkurzacza pionowego oferuje także odkurzacz ręczny oraz 6 przydatnych szczotek, zaprojektowanych z myślą o różnych powierzchniach. Z ich pomocą bez trudu wyczyścimy okruszki ze stołu, tapicerowane meble i miejsca trudno dostępne.

Hoover H-Free 500 HF522REW 011 / fot. Hoover

Właścicieli czworonogów ucieszy mini turboszczotka, wyposażona w obracający się wałek, która poradzi sobie z włosami i sierścią naszych pupili. A posiadacze samochodów z łatwością wysprzątają wnętrze swoich pojazdów z pomocą wygodnego odkurzacza ręcznego, który jest integralną częścią urządzenia. Wystarczy wysunąć górną część odkurzacza i zastosować jedną z dołączonych do zestawu szczotek.

Wygodzie odkurzania sprzyja dodatkowa bateria litowo-jonowa, która może być łatwo wymieniona w trakcie sprzątania. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe 40 minut pracy, bez konieczności przerywania sprzątania dla naładowania baterii!

Odkurzacz jest lekki (waży tylko 2,5 kg), poręczny i zwrotny. Wygodnie i komfortowo usuniemy kurz i zanieczyszczenia ze wszystkich zakamarków w domu. Sprzątanie wysokich regałów, sufitów, mebli, czy podłóg nie będzie okupione zbędnym wysiłkiem, a umieszczone na szczotce lampki LED oświetlą odkurzaną powierzchnię. Zaletą odkurzacza są także jego kompaktowe wymiary po złożeniu (tylko 69 cm), co ułatwia jego przechowywanie.

Hoover H-Free 500 HF522REW 011 / fot. Hoover

Hoover posiada filtr HEPA, będący skuteczną barierą dla prawie wszystkich zanieczyszczeń, który do tego zatrzymuje roztocza i drobinki kurzu, likwidując alergeny z powietrza. Znajdziemy tu system bezworkowy – wszystkie nieczystości zbierają się w specjalnym pojemniku. Innowacyjny system One Touch umożliwia łatwe, szybkie i higieniczne jego opróżnianie, a w razie konieczności można go także umyć pod bieżącą wodą. 

Co ciekawe, choć tego rodzaju udogodnienia znamy przede wszystkim z robotów sprzątających, to Hoover H-Free 500 HF522REW 011 wyposażony jest w moduł Wi-Fi, dzięki czemu możemy zdalnie sprawdzić jego stan. Umożliwia to dedykowana aplikacja Hoover Wizard, która daje nam dostęp do dodatkowych funkcji i informacji.

Odkurzacz Hoover H-Free 500 HF522REW 011 dostępny jest w sieci salonów RTV Euro AGD w cenie 1199 zł (cena z dodatkową baterią).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE