Fresh 'n Rebel Cult: słuchawki Bluetooth z nutką nostalgii

Fresh 'n Rebel Cult to kolejne ze słuchawek rodem z Holandii, które mają przede wszystkim przyciągać spojrzenia. Posłuchajcie sami nazw kolorów, a wszystko będzie jasne: Misty Mint czy Rubin Red brzmią bardziej jak nazwy ekstrawaganckich drinków, niż paleta kolorystyczna słuchawek!

Fresh 'n Rebel Cult: mocna bateria, nietypowy design i niezła cena

Fresh 'n Rebel Cult dołączają do portfolio nagłownych słuchawek Fresha i trzeba powiedzieć jasno, że pasują tam jak ulał. Choć mamy do czynienia z typowym dla tej marki bogactwem kolorystyki, to już kształt jest zupełnie odmienny od tego, do czego byliśmy tu przyzwyczajeni.

Fresh 'n Rebel Cult / fot. Fresh 'n Rebel

Design słuchawek jest inny od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie modele – i świetnie, bo tym razem mamy do czynienia z podróżą w głąb lat 90-tych ubiegłego stulecia, kiedy podobne kształty i barwy można było zobaczyć niemal na każdym kroku.

Tego rodzaju konstrukcja będzie dobrze sprawdzała się podczas użytkowania na zewnątrz – choć nie znajdziemy tu składania, to nietypowy mechanizm zsuwania i mocny pałąk w miękkiej otoczce powinien przetrwać podróż w plecaku czy – a jakże! – szpanerskie noszenie na szyi.

Smaczku całości dodają wyprowadzone na zewnątrz muszli, sięgające do pałąka przewody, które są w takim samym kolorze, jak reszta słuchawek. Przyciski sterowania to również ciekawostka i muszę przyznać, że tego rodzaju rozwiązanie (kształt i gumowanie) bardziej kojarzy mi się z głośnikami przenośnymi.

Fresh 'n Rebel Cult / fot. Fresh 'n Rebel

Cult pozwalają oczywiście na prowadzenie rozmów telefonicznych, a w razie potrzeby możemy z nich korzystać w trybie przewodowym, dzięki kablowi, jaki znajdziemy w zestawie. Całości dopełniają miękkie nauszniki z ekoskóry i mocna bateria, pozwalająca nawet na 25 godzin pracy, którą naładujemy przewodem USB-C.

Niestety, na razie nie znamy szczegółów technicznychna stronie domowej producenta nie podano ani pasma przenoszenia, ani zaimplementowanych kodeków, ani nawet rozmiarów przetwornika. Fresh n Rebel Cult wyceniono na 259,90 zł.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wypadł w naszym teście dokanałowy model tego producenta, zapraszamy do lektury testu Fresh n Rebel Twins ANC!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE