Creative Outlier Air V3: na takie słuchawki warto było czekać!

Creative Outlier Air V3 mają być następca kultowej serii Air, która miała co nieco za pazuchą, ale za to grała tak, że wiele można było jej wybaczyć. Zwłaszcza w takiej cenie!

Creative Outlier Air V3: dodaj ANC, lepszy wygląd i nowe przetworniki, a zachowaj świetną wycenę!

Przy okazji poprzedniej odsłony Air już uważałem, że to jedne z najciekawszych słuchawek True Wireless na rynku w swojej kategorii cenowej. Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego, rzućcie okiem na nasz top najlepsze słuchawki sportowe, gdzie jest on jednym z naszych faworytów.

Teraz czekamy na nowy model z dopiskiem V3 w nazwie, który ma szanse nieco przewrócić zestawienia polecanych słuchawek Bluetooth z 2021 roku. Otóż Creative nie próżnował i po cichutku wzbogacił Air o aktywną redukcję hałasów otoczenia ANC! Tak, sporo osób narzekało na ten brak i trudno im się dziwić – w końcu takie FreeBuds 4i (nasza recenzja Huawei FreeBuds 4i) pokazały, że można zaoferować dobrze wycenione, solidnie brzmiące i zapewniające mocne ANC słuchawki! Teraz do tego grona dołącza Creative.

Samo ANC jest wzbogacone o tryb nasłuchiwania otoczenia (transparentny), dzięki któremu słyszymy to, co dzieje się wokół nas. Obie funkcje mają być regulowane w aplikacji.

Cieszy fakt, że nie zrezygnowano z wypracowanego designu – „pąki” mają ciągle charakterystyczną, świecącą obwódkę, a etui jest przesuwane (i może pochwalić się bezprzewodowym ładowaniem!), choć nieco krótsze niż w przypadku poprzedników. Główną różnicą jest zastosowanie nowego przetwornika 6 mm z membraną biocelulozową zamiast 5,6 mm o grafenowej powłoce – ciekawe, jak przełoży się on na brzmienie i czy uda się zachować zwarty, energiczny przekaz. Urządzenie obsługuje kodeki AAC i SBC.

Czas pracy jest znów topowy (Air słynął ze świetnej baterii) i tym razem możemy liczyć na 10 h pracy bez ANC na jednym ładowaniu i aż 40 h dzięki podładowywaniu w etui. Sterujemy słuchawkami poprzez panele dotykowe, które mają być konfigurowalne w aplikacji. Nie zabrakło również SXFI z dźwiękiem 3D, dostępnym dla plików lokalnych.

Wisienką na torcie jest … cena! Na stronie producenta zapłacimy za ten model 279 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE