Szykujcie popcorn! Na Netfliksie nadciąga My Little Pony: Nowe Pokolenie!

My Little Pony: Nowe Pokolenie ma szansę odświeżyć uwielbiany przez najmłodszych świat magicznych kucyków i jednorożców. Tym razem przyda się wsparcie rodziców przy seansie, bo dzieci może czekać niezłe zaskoczenie: w Equestrii znika … magia!

My Little Pony: Nowe Pokolenie – to samo, co znamy, ale opowiedziane przez nowych bohaterów?

Zacznę od złej wiadomości: skoro premiera tytułu o tak ogromnym potencjale będzie miała miejsce na małym ekranie, to zły znak dla kin, które zaczynają tracić swoją magię – dokładnie tak, jak w fabule omawianego tytułu. My Little Pony: Nowe Pokolenie zobaczymy na ekranach swoich telewizorów na Netfliksie 24 września.

Wracamy do Equestrii – wiele się zmieniło, odkąd ostatni raz widzieliśmy Twilight i jej przyjaciółki. Equestria straciła swoją magię! Magia zniknęła, ponieważ zniknęła wielka przyjaźń, a ziemskie kucyki, jednorożce i pegazy żyją teraz w osobnych królestwach.

Mały ziemski kucyk Sunny wierzy, że wciąż istnieje nadzieja i szansa na połączenie ich podzielonego świata. Wielka przygoda zaczyna się, gdy Sunny poznaje przyjacielskiego jednorożca Izzy. Razem podróżują do odległych krain, gdzie spotykają księżniczki pegazów – niezwykle utalentowaną Pipp oraz jej zbuntowaną siostę Zipp. W tej przygodzie towarzyszy im także zawsze rozsądny i pomocny ziemski kucyk Hitch.

I jak to w Equestrii – każdy z przyjaciół posiada wyjątkowe talenty i moce, które okażą się niezbędne, by przywrócić magię i przyjaźń w pięknym świecie kucyków. Czy małej Sunny uda się połączyć zwaśnione kucyki?

W polskiej wersji językowej wystapią:

  • Marta Burdynowicz (jako Sunny),
  • Magdalena Wasylik (jako Izzy),
  • Maciej Dybowski (jako Hitch),
  • Anna Szpaczyńska (jako Pipp),
  • Ewa Prus (jako Zipp).

Ciekawe, czy na ekranie usłyszymy coś o Twilight Sparkle i jej przyjaciołach? Bo patrząc na opis fabuły można mieć niemal pewność, że „stare” poniacze nie pojawią się na ekranie. Ja i tak najbardziej czekam na Discorda 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE