Candy CWC 154 EEL/N: zgrabna, wolnostojąca i niedroga chłodziarka do wina!

Minęły czasy, kiedy chłodziarka do wina kosztowała krocie i wymagała zabudowy! Powitajmy Candy CWC 154 EEL/N – model, który w dobrej cenie zaoferuje sporą pojemność, świetny design, cichą pracę i … sterowanie poprzez aplikację!

Candy CWC 154 EEL/N: najlepsza rozsądnie wyceniona chłodziarka do wina?

Candy CWC 154 EEL/N idealnie dopasuje się do stylu naszej kuchni, salonu lub biura. Jej eleganckie, podwójne szklane drzwiczki pozwalają nam łatwo sprawdzić zawartość winiarki, chroniąc jednocześnie wino przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Optymalną widoczność zapewnia zamontowane wewnątrz oświetlenie LED, dzięki czemu możemy rozpoznać potrzebną nam butelkę bez konieczności otwierania drzwi i niepotrzebnego podnoszenia temperatury.

Znajdziemy tu też wygodne, wysuwane półki, wykonane z elastycznego, ekologicznego bambusa, który pozwala na przechowywanie butelek o dowolnym kształcie i rozmiarze, niwelując wibracje. Do tego są one łatwe w czyszczeniu i dodają winiarce unikatowego stylu, chroniąc jednocześnie wyjmowane butelki.

Candy CWC 154 EEL/N / fot. Candy

W zależności od zawartości chłodziarki wystarczy ustawić na panelu sterowania właściwą dla niej temperaturę, a elektroniczny termostat zadba o utrzymanie optymalnych warunków przechowywania, niezależnie od warunków zewnętrznych. Zastosowany w winiarce filtr węglowy wyeliminuje wszelkie zapachy z wnętrza chłodziarki, gwarantując świeżość, nieskazitelny smak i zapach przechowywanym napojom.

Warto też wspomnieć, że butelki w chłodziarce Candy są przechowywane w pozycji poziomej, co podnosi walory smakowe wina. Takie ułożenie butelek sprawia, że ich korki zawsze są wilgotne, co zapobiega ich wyschnięciu i przedostaniu się do środka powietrza.

To nie koniec atrakcji, bo Candy CWC 154 EEL/N ma wbudowany moduł łączności Wi-Fi, dzięki czemu możemy sterować nią za pomocą urządzeń mobilnych.

Dedykowana aplikacja simply-Fi pozwala zdalnie zarządzać ustawieniami chłodziarki – wybierać konkretne programy z temperaturą odpowiednią dla win białych, czerwonych i musujących lub do przechowywania kombinacji różnych rodzajów butelek.

Dodatkowo w aplikacji możemy tworzyć wirtualne etykiety posiadanych win. Dzięki temu możemy w każdej chwili sprawdzić w telefonie ile i jakich win mamy na stanie i czy są one dopasowane do preferencji naszych gości.

Cena urządzenia to 1699 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE