Todd McFarlane zaprasza do własnego sklepiku: kolekcjonerzy figurek zacierają ręce?

Gdyby tak pokusić się o wymienienie kilku nazwisk najbardziej zasłużonych dla superbohaterskiego komiksu lat 90-tych, to Todd McFarlane znalazłby się w pierwszej lidze. Choć nie zawsze wiodło mu się jako scenarzyście, to charakterystyczna kreska, przedziwne proporcje, nutka seksualności, powykręcane do niemożliwości pozy i zamiłowanie do grozy sprawiło, że to twórca już legendarny.

Kilka dni temu Todd otworzył własny sklepik: sprawdzamy, co i za ile można tam wygrzebać?

Todd McFarlane i sklepik z marzeniami nie tylko dla fana Spider-Mana

Kiedy Todd odliczał czas do otwarcia jego strony internetowej ze sklepem, w którym będziemy mogli kupić superbohaterskie figurki, dopingowała go masa fanów. Wiadomo, uznany twórca i autor jednego z mroczniejszych herosów naszych czasów, czyli Spawna, budzi spore emocje i – trzeba mu to przyznać – potrafi umiejętnie podsycać ciekawość zainteresowanych.

Todd McFarlane: sklepik / fot. Todd McFarlane

Sam czaiłem się na jakąś figurkę Spawna, tym większe było moje zdziwienie, kiedy po starcie strony okazało się, że jest tam całkiem spory arsenał dla sympatyków nie tylko autorskiej twórczości McFarlane, ale też jego wariacji na temat klasycznych postaci.

Gdybym miał wybrać kilka najciekawszych zestawów, jakie pojawiły się na omawianej stronie, byłyby to:

Świetne jest to, że możemy zobaczyć tu unikatowe wizje tego twórcy, pozwalające nieco inaczej spojrzeć na Batmana czy Supermana. Brakuje mi bardzo Spidera, ale pewnie nie udało się dogadać z Marvelem tak jak z DC.

Najlepsze jest to, że większość zestawów już się rozeszła! Ten głód komiksowych gadżetów pokazuje jedno – branża dopiero się rozkręca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE