Słuchawki Philips TAGH401BL: niedrogie wejście w gaming!

Philips TAGH401BL to nowe słuchawki, które mogą wnieść sporo dobrego do tej nieco skostniałej niszy. Nie oszukujmy się: szukasz dziś dobrych słuchawek gamingowych? Wybór w zależności od zasobności portfela sprowadza się do kilku marek. Mam ogromną nadzieję, że Philips swoją premierą wprowadzi tyle dobrego zamieszania, co słynnymi TAPH805BK w dziedzinie bezprzewodowych słuchawek nausznych i TAT5505 w niszy True Wireless!

Philips TAGH401BL: szansa na przetasowanie w branży budżetowych słuchawek gamingowych

Jak już wspomniałam, mam duży szacunek dla Philipsa za wprowadzenie odrobiny ruchu w świat konsumenckich słuchawek Bluetooth. Choć to producent z audiofilskimi korzeniami (genialna seria Fidelio!) ale coraz śmielej wchodzi w bardziej masowe konstrukcje, czego świetnym przykładem będą dokanałowe słuchawki bezprzewodowe z ANC w postaci TAT5505 (test Philips TAT5505).

Teraz podobna sytuacja ma miejsce w segmencie słuchawek dla graczy, gdzie wraz z pojawieniem się TAGH401BL mamy szanse na większy wybór wśród modeli na każdą kieszeń. Omawiany model jest owocem współpracy Philips i Dirac – marki, która ma duże doświadczenie w tworzeniu dźwięku przestrzennego do różnej klasy zestawów słuchawkowych.

Philips TAGH401BL / fot. Philips

Dirac twierdzi, że dostarcza „audiofilską jakość dźwięku DSP 3D dostosowaną do Twoich słuchawek” – wygląda na to, że ten model zaoferuje nie tylko system brzmienia przestrzennego, ale będzie on dostrojony tak, że sprawi się nie tylko jako odtwarzacz efektów kinowych 🙂

Słuchawki posiadają przełącznik dźwięku Dirac HD i 3D, pozwalający dostosować je do gamingu lub zwykłego słuchania muzyki. Znajdziemy tu także:

  • lekką, nauszną konstrukcja zapewniającą komfort podczas długiego noszenia,
  • wygodny pałąk z regulacją,
  • regulowane nakładki wykonane z materiału, który zapewnia uczucie chłodu,
  • pilot zdalnego sterowania pozwalający na regulację głośności i wyciszenie mikrofonu jednym przyciskiem.

W TAGH401BL zastosowano 40 mm przetworniki o pasmie przenoszenia 20–20 000 Hz i wysokiej czułości 102 dB. Szczegółową specyfikację znajdziecie na stronie producenta, a za słuchawki zapłacimy około 270 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE