Honor Earbuds 2 Lite: świetna bateria i alternatywa godna Freebuds 4i!

W końcu pojawiła się naturalna alternatywa dla FreeBuds 4i (Huawei FreeBuds 4i test), czyli jednych z najlepszych dokanałowych słuchawek bezprzewodowych, jakie możemy kupić za około 300 zł! „Zupełnie” przypadkowo jest nią Honor Earbuds 2 Lite, czyli bliźniacza marka Huawei 🙂

Honor Earbuds 2 Lite: fajny projekt i możliwości w sensownej cenie

Patrzę na Earbuds 2 Lite i mam wrażenie, że Honor postanowił tu nieco zapożyczyć się u firmy-matki. „Pąki” tego modelu są bardzo podobne do tego, co oferuje słynny FreeBuds 4i, ale za to etui przeprojektowano tak, by już nie dawało argumentów dla krytyków zbyt malej inwencji twórczej inżynierów Honora.

Nowy model wygląda przede wszystkim na naturalne uzupełnienie niszy, którą wypromował wspomniany już 4i – czyli świetnie wykonanych, dobrze brzmiących słuchawek TWS z mocną baterią i dobrym ANC, które byłyby dostępne na kieszeń przeciętnego Kowalskiego.

Honor Earbuds 2 Lite / fot. Honor

Earbuds 2 Lite kuszą przede wszystkim długim czasem pracy, który jest niedostępny dla wielu konkurentów nawet ze sporo wyższych półek cenowych:

  • do 10 h pracy na jednym ładowaniu (rzecz jasna bez ANC),
  • do 32 h łącznego działania dzięki etui,
  • szybkie ładowanie pozwalające nawet na 4 h odsłuchu po 10 minutach podładowania.

Nie zapomniano o aktywnej redukcji hałasów otoczenia z trybem świadomości i zwiększeniu komfortu połączeń głosowych dzięki wykorzystaniu osłabiania szumów mikrofonów do rozmów poprzez AI.

Polimerowa membrana kompozytowa 10 mm przetwornika ma dobrze radzić sobie z naturalnym reprodukowaniem brzmienia (wspiera je kodek AAC i Bluetooth 5.2), a wygodę użytkowania uzupełnia proste, dotykowe sterowanie (niestety brak regulacji głośności) i czujnik zbliżeniowy, pozwalający na autopauzowanie muzyki po wyjęciu słuchawki z ucha i jej wznowienie po ponownym założeniu.

Podobnie jak w przypadku FreeBudsów także Honor chwali się „bioniczną” konstrukcją oraz niską wagą (Earbuds mają jedynie 5,5 g) i wysokiej jakości silikonowym nakładkami.

W kwestii wyceny nie jest źle, zwłaszcza jeśli mówimy o cenie premierowej – Honor Earbuds 2 Lite kosztują około 320 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE