Hisense Energy Pro: antybakteryjny klimatyzator za rozsądne pieniądze!

Mówicie, co chcecie: od jakiegoś czasu letnie miesiące w Polsce przypominają porę upalną w San Escobar. Choć widok osiedli z balkonami obwieszonymi agregatami niezbyt podoba się miejskim aktywistom, to często po prostu nie mamy innego wyboru, żeby złapać oddech we własnym mieszkaniu. Teraz okazuje się, że poza ulgą klimatyzatora Hisense Energy Pro przynosi nam … wsparcie w walce z wirusami, w tym Covid 19!

Hisense Energy Pro: inteligentna kontrola z AI Smart

Nowy klimatyzatorHiSense może pochwalić się funkcją AI Smart, która automatycznie dostosowuje temperaturę powietrza i intensywność nawiewu.

To nie koniec udogodnień, bo poza automatyką mamy do dyspozycji sterowanie przez smartfona za pomocą aplikacji HiSmart Life. Podłączamy urządzenie do domowego Wi-Fi i gotowe: możemy cieszyć czystym i chłodnym powietrzem, które ustawimy zdalnie tuż przed powrotem do mieszkania.

Klimatyzatory Hisense / fot. Hisense

Seria Energy Pro została też wyposażona w:

  • system inteligentnego sterowania temperaturą,
  • wilgotnością powietrza,
  • intensywnością nawiewu.

Technologia Hisense TMS (Comfort Control System) w oparciu o pomiar wilgotności powietrza, prędkości nawiewu i promieniowanie cieplnego, inteligentnie kontroluje temperaturę, dbając o optymalne warunki.

Klimatyzator z funkcją bakteriobójczą

Producent twierdzi, że dzięki HI-NANO klimatyzatory Hisense serii Energy Pro, skutecznie, bo aż w 93,54% usuwają z powietrza wirusa SARS-CoV-2 i to w ciągu zaledwie dwóch godzin. Jest to możliwe dzięki niezwykle wysokiemu stężeniu jonów dodatnich i ujemnych (do 1 mln/cm 3 ), które mają działanie silnie utleniające i wysoce reaktywne.

Co to oznacza w praktyce? Jony przywierają do powierzchni bakterii lub wirusa, powodując utratę ich aktywności, po to by przekształcić je w nieszkodliwe cząsteczki wody. Funkcja jonizacji gwarantuje powietrze wolne od zarazków.

Hisense Energy Pro to mistrz oszczędności

Hisense Energy Pro / fot. Hisense

Hisense w swoich produktach kładzie nacisk nie tylko na wygodę ich użytkowania, ale równie na „zielone” innowacje. Dobrze widać to w kwestii oszczędności energii w trybie stand-by, w którym klimatyzatory serii Energy Pro zużywają minimalną ilość energii, czyli 1W.

Dodatkowo klimatyzatory Hisense pracują na czynniku chłodniczym R32, dzięki czemu negatywny wpływ na środowisko jest podwójnie redukowany, a sam czynnik jest łatwiejszy w odzysku i ponownym wykorzystaniu.

Wygodzie użytkowników oraz otoczeniu sprzyja ultraniski poziom hałasu – Hisense Energy Pro generują zaledwie 19 dB w trybie wentylacji, czyli poziom niższy od szeptu, który wynosi 20 dB i niewiele więcej, bo tylko 27 dB w trybie chłodzenia. Dzięki temu praca klimatyzatora nie zakłóca snu, zapewniając komfort przez całą dobę.

Hisense Energy Pro: cena w Polsce

Klimatyzatory Hisense Energy Pro w układzie Split będą dostępne na polskim rynku w cenie zależnej od wersji:

  • model QE25XV0E o mocy 2,5 kW – 3 810 zł,
  • model QE35XV0E o mocy 3,5 kW – 4 210 zł.

Więcej informacji o poszczególnych modelach klimatyzatorów Hisense znajdziecie na stronie domowej producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE