Cleer Audio Roam NC: nieoczywiste, a ciekawe TWSy?

Wśród mniej oczywistych słuchawek bezprzewodowych też sporo się dzieje: dajmy na to marka Cleer Audio po cichutku tak rozbudowała swoje portfolio, że mogłaby zawstydzić niejednego potentata z branży audio! I o to chodzi: robić swoje nie patrząc na innych! Taki też wydaje się być najnowszy niedrogi model TWSów kalifornijskiego producenta, czyli Cleer Audio Roam NC.

Cleer Audio Roam NC: jak zawsze piękne, jak zawsze z potencjałem

Roam NC to dość klasyczne True Wireless z technologią aktywnej redukcji hałasów otoczenia, które według producenta mają zapewnić doskonały dźwięk dzięki niestandardowym dynamicznym przetwornikom 5,8 mm, dostrojonym we własnym laboratorium Cleer. Jakość muzyki wspomaga obsługa kodeka aptX.

Cleer Audio Roam NC / fot. Cleer Audio

Zgodnie z duchem czasu TWSy posiadają ANC, blokujące hałas do 25 dB. Użytkownicy mogą kontrolować poziom ANC i świadomości otoczenia, dostosowywać brzmienie z wykorzystaniem korektora i zmieniać sterowanie słuchawek dzięki aplikacji Cleer+. Na pokładzie nie zabrakło obsługi asystentów głosowych, a zastosowany chip to popularny, średniopółkowy Qualcomm QCC3046.

Ten model może pochwalić się również odpornością na zachlapania na poziomie IPX4, a jedyną kwestią, która może budzić wątpliwości, jest dość przeciętna bateria. Roam NC pozwalają na maksymalnie 5 h odtwarzania na jednym ładowaniu bez ANC (to akurat niezły wynik) i jedynie 10 dodatkowych dzięki podładowywaniu w etui (tu już nie jest zbyt dobrze).

Słuchawki wyceniono na 60$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE