JBL Partybox 110: 10 kg czystej energii!?

Głośniki imprezowe, początkowo nieśmiało, dziś coraz powszechniej wkraczają na salony i zaczynają nagłaśniać imprezy. Co ciekawe, do grona marek walczących w tym segmencie dołączyli już dawno giganci w rodzaju Samsunga (sprawdźcie Power Audio Samsung), Sony czy JBL – to właśnie ta ostatnia marka zaprezentowała urządzenie, które kusi nie tylko dużą mocą, ale też rozbudowanymi efektami świetlanymi. Poznajcie JBL Partybox 110!

JBL Partybox 110: 12 godzin pracy, duża moc i opcja podłączenia … gitary!

Najnowszy głośnik JBL ma charakteryzować się dynamicznymi efektami świetlnymi LED, które są zsynchronizowane z odtwarzanym dźwiękiem. Urządzenie jest odporne na zachlapanie (IPX4), a wśród ciekawostek znajdziemy tu gniazda do podłączenia gitary i mikrofonu, co poza odtwarzaniem muzyki pozwoli zabłysnąć talentom gości.

Funkcja Bass Boost i brzmienie JBL Original Pro Sound mają sprawiać, że uczestnicy imprezy mogą wręcz odczuć muzykę na własnej skórze. Na wyróżnienie zasługuje 12-godzinny czas odtwarzania oraz możliwość korzystania z aplikacji JBL Partybox (dostępna również w języku polskim), zapewniającej kontrolę nad bezprzewodowym przesyłaniem muzyki.

JBL Partybox 110 / fot. JBL

Głośnik pozwala wybierać poziom niskich tonów, skonfigurować dynamiczne efekty świetlne czy pokazy stroboskopowe, które wprowadzą naszą imprezę na inny poziom doznań. Nie zapomniano o odtwarzaniu muzyki z wielu źródeł (Bluetooth, USB i AUX) i opcjonalnym połączeniu z drugim głośnikiem, co zaoferuje nam prawdziwy odsłuch stereo.

Za reprodukcję dźwięku odpowiadają łącznie 4 głośniki: 2 niskotonowe o średnicy 154,6 mm oraz 2 wysokotonowe 55 mm. Partybox 110 posiada moc 160 W RMS i pasmo przenoszenia w zakresie 45 Hz – 20 KHz. Energooszczędność i stabilne połączenie gwarantuje Bluetooth 5.1, a głośnik poradzi sobie z odtwarzaniem plików mp3, .wma, .wav (gęstych formatów brak, ale szczerze – kto by się nimi przejmował na tego rodzaju sprzęcie!). Uwaga – głośnik jest dość masywny i waży 10,84 kg.

Za JBL Partybox 110 zapłacimy 1599 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE