Niedrogie, ale solidne akcesoria do Iphone 12? Z Hama MagLine to możliwe!

Hama to jedna z tych marek, które od lat pracują na swoją renomą i co najważniejsze, robią to sukcesywnie. Pamiętam, jak kiedyś była to jedna z wielu firm, plasujących się gdzieś w okolicy normy w swojej niszy, natomiast od dłuższego czasu można powiedzieć śmiało, że Hama wystrzeliła w górę. W jej portfolio znajdziemy nie tylko wszelkiej maści akcesoria RTV, GSM czy komputerowe, ale też ciekawe rozwiązania z zakresu smart home czy audio. Teraz do grupy akcesoriów dołącza seria Hama MagLine!

Hama MagLine: wszystko do Iphone 12

Hama MagLine / fot. mat. prasowe

Wraz z telefonem iPhone 12 i 12 Pro firma Apple wprowadziła na rynek technologię MagSafe. Okrągłe magnesy wbudowane w smartfony zapewniają idealne ułożenie telefonu, co gwarantuje jeszcze łatwiejsze dokowanie.

W odpowiedzi na tę ofertę jako jej uzupełnienie firma Hama proponuje swoją kolekcję akcesoriów do tego modelu smartfona kultowej marki z nadgryzionym jabłkiem w logo o nazwie MagLine. Estetyka łączy się tutaj z prostotą obsługi i funkcjonalnością.

Wśród akcesoriów z nowej linii znajdziemy:

  • bezprzewodową ładowarkę indukcyjną MagCharge o mocy 15 W (biała, aluminiowa obudowa i Turbo Fast Charge), wycenioną na 99 zł,
  • antypoślizgowe i elastyczne futerały MagCase, które pasują do oryginalnych akcesoriów MagSafe Apple. Cena zależy od wersji: za czarną i niebieską imitację skóry zapłacimy 99 zł, za poliuretanowy żółty, zielony i przezroczysty – 74,99 zł,
  • magnetyczny samochodowy uchwyt do smartfona MagLock, cechujący się pełnym zakresem obrotów w dowolną stronę i możliwością regulacji kąta nachylenia; dostępne są dwie wersje – mocowana do szyby auta lub do kratki wentylacyjnej; cena urządzenia to 99 zł.
Hama MagLine / fot. mat. prasowe

Tanio i dobrze? Na pewno warto pochwalić Hamę za rozsądną wycenę tych akcesoriów, bo wielu konkurentów o mniejszej renomie wierzy uparcie w magię jabłuszka i zasobność portfeli fanów Apple, pompując ceny do absurdalnych rozmiarów.

Myślę, ze o jakości tych urządzeń świadczy pełna, dwuletnia gwarancja – większość konkurentów okres gwarancyjny na akcesoria skraca do 12 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE