Audictus Aurora i Aurora mini: tanie głośniki Bluetooth z efektownym RGB!

Głośniki przenośne Bluetooth dziś już nie muszą kosztować kroci, by zapewnić niezłe brzmienie, a do tego nieco rozjaśnić przestrzeń wokół nas. Tak, dobrze przeczytaliście – rozjaśnić, bo niektóre modele posiadają własne oświetlenie RGB. Przykładem na takie urządzenie będzie Audictus Aurora i jego mniejsza wersja!

Audictus Aurora / Aurora mini: głośnik, który ma być niedrogi i kolorowy!

Audictus Aurora to bezprzewodowy głośnik stereo. Posiada on dwie szerokopasmowe membrany, których pasmo przenoszenia wynosi od 50 Hz do 20 kHz. Całkowita moc tego zestawu to 14 W (dwa przetworniki po 7W).

Audictus Aurora / fot. mat. prasowe

Z urządzeniami głośnik komunikuje się poprzez interfejs Bluetooth 5.0, a dzięki dołączonemu w zestawie przewodowi AUX połączymy go także analogowo. Producent deklaruje, że wbudowany akumulator wystarcza nawet na 20 godzin działania – aby uzupełnić jego energię, użyjemy dołożonego do zestawu przewodu USB-C.

Aurora posiada również wbudowany mikrofon, który można wykorzystać do obsługi połączeń telefonicznych. Dzięki slotowi na karty SD możemy zmusić głośniczek do autonomicznej pracy, bez konieczności łączenia z żadnym nadajnikiem – to przydatna opcja, zwłaszcza jeśli szukamy czegoś, co może grać nam „w tle” i nie angażować uwagi do obsługi.

Audictus Aurora / fot. mat. prasowe

Ciekawostką w tym modelu jest podświetlenie RGB LED, które oferuje dziewięć trybów pracy.

Audictus Aurora mini to bliźniacza konstrukcja. Jest ona wyposażona w jedną membranę i ma moc 7 W. Wbudowany akumulator pozwala z kolei na maksymalnie 8 godzin pracy z dala od gniazdka. Analogicznie na pokładzie znalazły się Bluetooth 5.0, złącze AUX, slot kart pamięci SD i mikrofon, a całość również okraszono efektownym podświetleniem LED.

Urządzenia posiadają wbudowane przyciski do sterowania głośnością, podświetleniem czy wznawiania odtwarzania. Oba modele już zadebiutowały w sklepach. Ich ceny wynoszą kolejno 199 zł i 129 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE