Ten głośnik sprawi, że każda randka będzie romantyczna!

Sony potrafi zaskoczyć: nie dość, że japoński producent jest jednym z głównych rozgrywających w niszy mobilnych głośników bezprzewodowych, to dodatkowo właśnie stworzył nową odmianę takiego urządzenia!

Sony LSPX-S3: elegancja, piękny dźwięk i płomień świecy!

Sony udało się stworzyć coś, co zadziwia zarówno odwagą projektanta, jak i pomysłowością rozwiązań inżynieryjnych. Bo jak inaczej nazwać głośnik Bluetooth, który nie tylko potrafi rozświetlić przestrzeń, ale też posiada głośnik wysokotonowy ze … szkła?

Sony LSPX-S3 / fot. Sony

Minimalistyczny, elegancki głośnik przenośny LSPX-S3 może pochwalić się zastosowaniem technologii Advanced Vertical Drive z trzema siłownikami połączonymi ze szkłem organicznym. Wprawiają one szkło w wibrację, zmieniając je w jednostkę wysokotonową, emitującą dźwięk na wszystkie strony.

Elementami głośnika LSPX-S3 są także 46-milimetrowy przetwornik średniotonowy, który zapewnia zrównoważony środek pasma oraz membrana bierna wzmacniająca niskie dźwięki. Aby dodać więcej basu, można włączyć tryb Bass Boost w aplikacji Sony | Music Center, a wysoką jakość dźwięku gwarantuje kodek LDAC.

Dwa szklane głośniki można połączyć w parę stereo, w której każde z urządzeń pozwala odtwarzać lewy lub prawy kanał dźwięku.

Urządzenie imponuje detalami wykończenia: podstawa ma kolor mineralnego srebra i satynowane wykończenie, a jej spód jest wykonany z tkaniny.

Nie tylko zagra, ale też rozświetli mrok!

Sony LSPX-S3 / fot. Sony

To chyba pierwszy głośnik z ciekawostką, jaką będzie tryb płomienia świecy. Głośnik emituje wtedy łagodne światło wyglądające jak płomień świecy, którego jasność możemy kontrolować, ba – można nawet zsynchronizować pulsowanie światła z rytmem muzyki!

Producent oddał nam do dyspozycji cztery tryby świecenia i 32 poziomy jasności, którymi sterujemy dotykowo. Nie zapomniano o trybie głośnomówiącym, dzięki któremu możemy prowadzić rozmowy głosowe bez konieczność sięgania po smartfon. Wbudowana bateria pozwala nawet na 8 h pracy.

Urządzenie pojawi się w sprzedaży już w sierpniu 2021. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie domowej Sony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE