Lexon Flip Premium: aluminiowy budzik, który wyłączysz odwróceniem!

Kto tego nie zna: poranne wstawanie i poszukiwanie budzika, żeby go wyłączyć przed wybudzeniem reszty domowników. Ciekawą propozycję przedstawił Lexon: teraz słynny Flip pojawił się w aluminiowej wersji Premium!

Lexon Flip Premium, czyli budzik, który odwrócisz, żeby wyłączyć, a jego wyświetlacz reaguje na głos!

Wydawać by się mogło, że dziś smartfony wyparły tradycyjne budziki: w końcu wszyscy nosimy telefony przy sobie niemal przez całą dobę. Ale pozostała jeszcze całkiem spora grupa odbiorców, którzy cenią dobry design i lubią otaczać się tradycyjnymi gadżetami, a do tego starają się regulować czas, jaki spędzają ze smartfonem.

Lexon Flip Premium / fot. Lexon

To właśnie dla nich powstał Lexon Flip Premium – budzik, którego koncept oparty jest na kapitalnym sposobie jego wyłączania. Już na pierwszy rzut oka zauważymy, że to niewielkie, prostokątne urządzenie na szerszych bokach obudowy ma dziurkowany napis On i Off.

Chcesz włączyć budzik? Po prostu odwróć go tak, aby strona ON była widoczna. Dzień wolny? Przestawiamy go tak, by strona OFF została skierowana do góry. Proste i skuteczne!

Najnowsza odsłona Premium dorzuca aluminiowe wykończenie, wyświetlacz LCD Pure Black VA i czujnik dźwięku, który po jego wykryciu automatycznie wybudza ekran.

Budzik zapewnia do 3 miesięcy pracy na baterii, a energię uzupełniamy poprzez USB-C. Producent przewidział system „blokady w podróży”, który zapobiega przypadkowemu uruchomieniu alarmu w plecaku lub walizce. Na stronie producenta Flip Premium wyceniono na 49,99 euro.

Jeśli zainteresował Was design, proponowany przez Lexon, tu znajdziecie przegląd sprzętów nagrodzonych ostatnimi RedDot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE