Ulefone Tab A7: jeśli tak wygląda tablet po chińsku, to ja to kupuję!

Z tabletami jest trochę dziwnie: przed pandemią wieszczono ich kres, argumentując to wyparciem przez coraz większe ekrany smartfonów i coraz mniejsze laptopy. Mimo to okazuje się, że ta grupa produktów ma się co najmniej dobrze! Spójrzcie na sukces Apple, Samsunga (modele z rysikami, mimo sporej ceny, to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń przez profesjonalistów), Huawei (wyższe modele MediaPad czy MatePad to świetnie wycenione perełki) czy w końcu Lenovo, które przywróciło sens budżetowych urządzeń. Ulefone Tab A7 to urządzenie, które łączy niską cenę z dużym potencjałem i może sprawić, że zwłaszcza Huawei i Lenovo mogą poczuć oddech konkurencji na plecach!

Ulefone Tab A7 to bezkompromisowa wydajność w swojej klasie

Ulefone Tab A7 / fot. Ulefone

Ulefone Tab A7 ma szansę stać się jedynym z częściej wybieranych w swojej klasie tabletów do gier, konsumpcji treści i pracy. Ten model łączy nowoczesny design (wyświetlacz 10.1 cala okolony wąskimi ramkami) i dobrą specyfikację. To właśnie ta ostatnia ma szansę przyciągnąć sporą grupę użytkowników, bo urządzenie oferuje:

  • pracę na Android 11,
  • możlwość podziału ekranu na 2 częśći,
  • mocną baterię 7680 mAh,
  • 10.1 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1200,
  • 8-rdzeniowy procesor wspomagany przez 4 GB RAM i 64 GB ROM,
  • kamerkę 13 mpx,
  • podwójne głośniki,
  • dwuzakresowe Wi-Fi,
  • możliwość pracy dzięki karcie SIM w sieci 4G,
  • akcesoryjne etui z klawiaturą!

Ulefone Tab A7 jest zasilany przez wydajny ośmiordzeniowy procesor, który integruje osiem rdzeni ARM Cortex-A55, a dodatkowo szybkość ładowania aplikacji wspiera AI. Wbudowaną pamięć rozszerzymy o kartę TF o pojemności do 128 GB.

Tablet do multimediów i pracy? Bezapelacyjnie!

Same podzespoły bez wsparcia soft- i hardwarowego nie sprawią, że Ulefone to dobre narzędzie do pracy i sprzęt do zabawy. Właśnie na polu użyteczności marka urządzenie pokazuje, że czerpie z najlepszych źródeł, tylko robi to… taniej!

Przede wszystkim Tab A7 pozwala na dzielenie ekranu. Dzięki inteligentnej funkcji podzielonego ekranu, spory ekran można podzielić dwa okna! Możemy np. połączyć jednoczesne robienie zakupów z przeglądaniem służbowej poczty czy robić notatki podczas spotkania online. 

Widzimy więc, że możliwości mocy obliczeniowej i samego systemu realnie pozwalają wykorzystać tablet do wielozadaniowej pracy czy zabawy – ale bez wsparcia w postaci (niestety akcesoryjnej) fizycznej klawiatury nawet największy mocarz powodowałby tylko frustrację.

Ulefone Tab A7 jest wyposażony w inteligentną klawiaturę, pozwalającą na łatwą i wydajną edycję dokumentów w stylu tej, którą znamy z laptopa. Klawiatura wygląda na wygodną i pełni jednocześnie funkcję etui oraz podstawki.

Ulefone Tab A7 / fot. Ulefone

Nie zapomniano o długim czasie pracy urządzenia, dzięki któremu możemy zbierać je w podróż zamiast laptopa. Bateria 7680 mAh zapewnia nawet 9-godzinne odtwarzanie wideo online (dzięki 4G Dual VoLTE). Tablet obsługuje szybkie ładowanie 10W.

Dodajmy jeszcze podwójne głośniki, port ładowania USB-C, tradycyjne gniazdo słuchawkowe, możliwość odblokowania tabletu poprzez FaceID czy potrójny system nawigacji GPS + Glonass + Beidou, a okazuje się, że to naprawdę ciekawe urządzenie.

Zwłaszcza w cenie, która na stronie producenta wynosi 199$, natomiast za klawiaturę musimy dopłacić jedynie 30$ (to jedna z najtańszych oryginalnych klawiatur do tabletów!).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE