Lenovo Smart Clock 2: wyrzuć budzik i ładowarkę!

Ktoś dziś jeszcze używa tradycyjnych budzików? No właśnie – ich rolę przejęły zwykle smartfony i smartwatche, ale z propozycją inteligentnego urządzenia od Lenovo może się to zmienić! Lenovo Smart Clock 2 to gadżet, który poza nietypowym wyglądem kusi bezprzewodową ładowarką i na wskroś nowoczesnymi funkcjami.

Lenovo Smart Clock 2: asystent Google, bezprzewodowe ładowanie i trzy wersje kolorystyczne

Lenovo Smart Clock 2 / fot. Lenovo

Dla Lenovo urządzenie w rodzaju Smart Clock 2 to nic nowego – wystarczy przypomnieć, że to właśnie tej marce zawdzięczamy m.in. Smart Clock Essential, niewielki budzik o tradycyjnych korzeniach. Bezpośredni poprzednik Clock 2 był również ciekawym modelem, który chwalono za obsługę Asystenta Google, ale nie każdemu odpowiadał przeciętny wyświetlacz bez obsługi dotykowej i odtwarzania wideo/zdjęć.

Smart Clock 2 odchodzi od budzikowych kształtów starszych urządzeń i wygląda raczej jak miniaturowy projektor z 4 calowym wyświetlaczem – jest wyższy, a obita tkaniną obudowa sprawia, że nabiera cech sprzętu klasy premium. Droższa wersja Clock 2 posiada wbudowaną bezprzewodową ładowarkę, obsługującą standard Qi i pracującą z maksymalną mocą 10W.

Lenovo Smart Clock 2 / fot. Lenovo

Do wyboru otrzymujemy 3 wersje kolorystyczne, a aż 85% plastikowych materiałów pochodzi z recyclingu. Urządzenie posiada także opcję delikatnego podświetlenia, dzięki któremu w nocy nie musimy zapalać światła, by trafić z powrotem do łóżka. Clock 2 napędza MediaTek MT8167S z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci ROM, na pokładzie znajdziemy też 3 W głośniczek.

Lenovo Smart Clock 2 wyceniono na 89,99$ – więcej ciekawostek z dziedziny Smart Home znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE