Hama Twin 2.0: jak z jednego głośnika Bluetooth zrobić dwa?

Hama Twin 2.0 to ciekawy model głośnika Bluetooth, który olśniewa przede wszystkim unikatową konstrukcją. Oby więcej takich nowości!

Hama Twin 2.0: w końcu głośnik bezprzewodowy inny niż wszystkie!

Przenośne głośniki Bluetooth zadomowiły się na naszym rynku i mają się coraz lepiej – a jeśli wśród premier będzie pojawiało się więcej takich modeli, jak Hama Twin 2.0, to mogę się założyć, że po takie urządzenia sięgnie jeszcze więcej fanów muzyki.

Twin 2.0 potrafi zaskoczyć przemyślaną budową, dzięki której jednym ruchem ręki można rozdzielić urządzenie na dwa mniejsze głośniki! To świetna opcja dla osób lubiących słuchać muzyki w stereo (nawet na tak niewielkim zestawie) czy pary, która ma inne gusta muzyczne.

Hama Twin 2.0 / fot. materiały prasowe

Jak to działa? Wystarczy zdjąć osłonę obudowy, całość w odpowiedni sposób przekręcić, aż usłyszymy wyraźne kliknięcie i już w dłoniach będziemy trzymać dwa mniejsze odbiorniki. Każda połowa ma autonomiczny włącznik i wyłącznik oraz przyciski, odpowiadające za zwiększenie lub zmniejszenie poziomu głośności muzyki.

Żeby jednak nie było zbyt prosto, chcąc słuchać autonomicznej muzyki na każdym głośniku musimy zachować pomiędzy nimi taką odległość, by nie nawiązały ze sobą połączenia.

Urządzenie obsługuje Bluetooth w wersji 5.0, a każda połowa ma moc 10 W. Na pokładzie znajdziemy też złącze ładowania USB-C i baterię, która zapewni do 6 godzin działania. Cały, nierozdzielony głośnik waży 745 g. Jego zewnętrzna warstwa to gęsto pleciona siatka, obudowana elastyczną silikonową osłoną, zapewniającą ochronę przy upadku. 

Hama Twin 2.0 / fot. materiały prasowe

Głośniczek zaopatrzono w uchwyt do łatwego przenoszenia lub zawieszenia na gałęzi. Po obu stronach nakładki pomyślano też o gumowanych wypustkach, które zapobiegają przesuwaniu się głośnika. Urządzenie może pochwalić się wodoodpornością na poziomie IPX7 (zanurzenie w wodzie na głębokość do 1 metra przez pół godziny).

W momencie premiery za Hama Twin 2.0 zapłacimy 349 zł – szczegółowe informacje o głośniku znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE