Vasco Translator M3: Polacy nie gęsi i swój translator mają!

Mamy w Polsce sporo ciekawych firm, które szturmem zdobywają rynki technologiczne – dopiero co donosiliśmy o polskich drukarkach 3D dla dentystów, a już za chwilę na hiszpańskich targach elektroniki i technologii mobilnych MWC Barcelona prezentuje się Vasco Electronics z Vasco Translator M3!

Vasco Electronics: polskie translatory o światowym potencjale!

Vasco Electronics powstała w 2008 roku jako firma będąca splotem pasji jej założyciela, Macieja Góralskiego, którego doświadczenie i droga zawodowa może przyprawić o zawrót głowy (marketingowiec, anglista i … ratownik medyczny!).

Obecnie firmę tworzy około 100 osób w ponad 20 krajach na 4 kontynentach, a ich urządzenia są uznawane za jedne z najlepszych tłumaczy mowy na świecie.

Vasco Electronics od początku stawiało na intuicyjność wykorzystania ich translatorów i duży zasób języków: urządzenia pozwalają porozumiewać się w ponad 70 językach, którymi posługuje się blisko 90% ludzi na całym świecie.

Podczas tegorocznych targów krakowska spółka zaprezentuje swój flagowy produkt jakim jest inteligentny tłumacz Vasco Translator M3, który już zdobył laury Red Dot Award, a na japońskiej platformie crowdfundingowej zdobył milion złotych, przekraczając cel sprzedażowy o … ponad 12 000%!

Vasco Translator M3: mały, piękny i przenośny native speaker!

Rzućmy okiem, jakie najważniejsze funkcje zapewnia urządzenie polskiego producenta:

  • tłumaczenie mowy w ponad 70 językach
  • bezpłatny i nielimitowany internet na zawsze
  • dokładność tłumaczeń 96%
  • tłumacz foto
  • tłumacz rozmów telefonicznych
  • tłumacz konferencji i spotkań.
Vasco Translator M3 / fot. Vasco

Urządzenie jest wyposażone w dwa równolegle pracujące mikrofony, funkcję tłumacza fotograficznego, funkcję MultiTalk (rozmowa w kilkudziesięciu językach na raz), TranslaCall (jedyna na rynku aplikacja do tłumaczeń rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym).

Producent zapewnia, że model gwarantuje sięgającą 96% dokładność tłumaczeń. Wisienką na torcie jest darmowy Internet: Vasco Translator M3 jest wyposażony w kartę SIM z bezpłatnym i nielimitowanym Internetem do tłumaczeń w niemalże 200 krajach.

Na stronie producenta wyceniono go na 1349 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE