Teufel CINEBAR ONE: idealny soundbar do mieszkania w bloku?

Teufel CINEBAR ONE może być jednym z tych urządzeń, które przekłuwają niepotrzebnie napompowany balonik oczekiwań. Masz dość producentów, oferujących soundbary o takim natężeniu mocy, że poza Tobą wrażenia z filmów zaczynają intrygować także Twoich sąsiadów? No właśnie – a może by tak rozejrzeć się za urządzeniem, które już z założenia powinno sprawdzić się w salonie przeciętnego Kowalskiego?

Teufel CINEBAR ONE: niewielki, ale świetnie wyposażony!

Ten model Teufela zestrojono tak, by oferował maksymalną radość słuchania w niewielkich i średnich pomieszczeniach, bez niepotrzebnego nadmiaru, który w takich przestrzeniach zniekształca brzmienie i przenosi je na zewnątrz.

Teufel CINEBAR ONE / fot. Teufel

Teudel jest kompaktowy (35 x 11,3 x 6,8 cm), ale mimo niewielkiej obudowy zmieszczono w niej cztery wydajne głośniki, każdy z własną końcówką mocy. Nowością jest zastosowanie technologii dźwięku przestrzennego Dynamore Ultra® z głośnikami bocznymi typu side firing.

 Głośniki side firing znajdują się po prawej i lewej stronie obudowy. Jeśli pojawi się prawdziwy dźwięk przestrzenny, np. z serwisu Netflix, sygnały te zostaną bezpośrednio przekierowane właśnie do nich.

Podobnie jak większość konkurentów, także CINEBAR zapewnia preinstalowane tryby (Music, Movie, Voice), pozwalające cieszyć się mocą i przestrzenią dostosowaną do rodzaju seansu.

Teufel CINEBAR ONE / fot. Teufel

Cieszy bogate wyposażenie: model obsługuje Dolby Digital i Bluetooth 5.0 z aptX. Do tego zawiera wbudowany interfejs dźwiękowy USB, który docenią użytkownicy komputerów osobistych oraz złącze HDMI z CEC i ARC, wejście liniowe i optyczne.

Urządzenie można obsługiwać zdalnie za pomocą pilota znajdującego się w zestawie lub panelu dotykowego umieszczonego na obudowie. Diody LED umieszczone na froncie informują między innymi o poziomie głośności. Soundbar w razie potrzeby można zamontować na ścianie.

Teufel ma też to coś, co pozwala rozpoznać je na tle konkurentów: jego design jest charakterystyczny i wpadnie w oko fanom twardych, bardziej ostrych niż zaoblonych kształtów. To ciekawa przeciwwaga: np. soundbar Hisense to już klasyka zaokrągleń.

Teufel CINEBAR ONE w wersji bez subwoofera wyceniono na 1349 zł, natomiast wersja z subem to już 1799 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE