Aktualizacja amplitunera: a Ty ile za nią zapłacisz?

Aktualizacja amplitunera zamiast zakupu nowego? Można, o ile producentem jest Denon i mówimy o flagowym modelu!

Denon zaprezentował ulepszoną wersję flagowego wzmacniacza AVC-X8500H, czyli model Denon AVC-X8500HA z 13 kanałami wzmacniacza o mocy 210W każdy i wszystkimi najnowszymi formatami dźwięku 3D, w tym Dolby Atmos, DTS:X, DTS:X Pro, IMAX Enhanced oraz Auro 3D.

Aktualizacja amplitunera: zamiast kupić nowy, odśwież poprzednika (o ile jest to szczytowy model)!

Kultowy producent przyjął ciekawą strategię, by pokazać, że osoby wybierające ich topowe modele mogą liczyć na długie wsparcie, dzięki któremu nie muszą uczestniczyć w pogoni za najnowszym, najlepiej wyposażonym i najdroższym sprzętem.

Denon AVC-X8500H / fot. Denon

Obecni właściciele Denon AVC-X8500H będą mieli możliwość modernizacji sekcji HDMI / cyfrowej w swoich wzmacniaczach AV, aby uzyskać te same funkcje, które są dostępne w modelu „A”.

Aktualizację można uzyskać, kontaktując się z autoryzowanym sprzedawcą firmy Denon – taka przyjemność została wyceniona na … 3 499 zł.

W zamian otrzymujemy:

  • skalowanie do 8K/60Hz,
  • obsługę 4K/120Hz,
  • HDR10+,
  • Dynamic HDR,
  • HDCP 2.3,
  • inne technologie HDMI 2.1.

Pytanie, czy taka gra jest warta świeczki: obecnie Denon AVC-X8500H jest wyceniany na 18 500 zł, więc pod dorzuceniu 3,5k za aktualizację całkowity koszt będzie wyższy, niż zakup nowego modelu.

Wiem, że ten sposób porównania jest lekko naciągany, ale mam wrażenie, że nabywcy topowych modeli apmplitunerów, kosztujących tyle, ile auta sporej liczby mieszkańców naszego kraju, mogliby poczuć się bardziej dopieszczeni przez Denona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE