Wyze Buds Pro: ANC o mocy 40 dB za 60$!

Wyze Buds Pro to ciekawy model słuchawek True Wireless, które mogą wprowadzić sporo zamieszania wśród niedrogich konstrukcji.

Szykuje się hit?

Wyze Buds Pro: ani Xiaomi, ani Huawei – to Wyze ma szansę wprowadzić najlepsze ANC do tanich słuchawek!

Przynajmniej na papierze Wyze udało się stworzyć słuchawki, które zaskakują mocą aktywnej redukcji hałasów otoczenia. Na rynku znajdziemy sporo modeli zapewniających od 15 dB (taniutkie no namme z Aliexpress), 35 dB to bardzo dobry rezultat.

Wyze Buds Pro / fot. Wyze

Buds Pro natomiast sięgają po moc 40 dB, co pozwoli stworzyć nową jakość wśród TWSów za około 250 zł! To ciekawe zagranie, bo do niedawna solidne ANC stanowiło domenę słuchawek z wyższej półki cenowej. Doprowadzało to do dość absurdalnych sytuacji, bo na pytanie w sprawie wyboru dobrze brzmiących, dokanałowych słuchawek bezprzewodowych z silnym ANC lista polecanych modeli była niezwykle krótka.

Z wielkich marek to Huawei należy się palma pierwszeństwa we wprowadzaniu ANC do tańszych słuchawek – Freebuds 4i (zobacz nasz test Huawei FreeBuds 4i), w przedsprzedaży wycenione na 250 zł (!), udowodniły, że MOŻNA mieć silną redukcję hałasów w przyzwoitej cenie. Co prawda szybko Huawei „naprawił” szaleństwa cenowe i regularna cena tego modelu to 349 zł, ale stało się i wyłom został dokonany.

Wyze Buds Pro kontynuuje tę drogę i cała nadzieja, że to symptom spadków cen w tym segmencie.

Wyze Buds Pro: możliwości i specyfikacja

Przede wszystkim trzeba powiedzieć jasno, że wbrew moim obawom Buds Pro nie są słuchawkami jednego (czytaj silnego ANC) przeboju. Na pokładzie znajdziemy też bezprzewodowe ładowanie Qi (oczywiście nie zapomniano o fizycznym gnieździe USB-C).

Producent obiecuje, że żywotność baterii na jednym ładowaniu to 6 godzin (niestety to wartość bez ANC, bo z jego aktywowaniem słuchawki wytrwają około 4,5 h) i do 18 bez ANC/24 godzin z ANC dzięki podładowywaniu w etui.

Wyze Buds Pro mogą pochwalić się również:

  • 3 mikrofonami w każdej słuchawce,
  • poza ANC znajdziemy tu tryb transparentny,
  • 10 mm przetwornikiem,
  • 3 rozmiarami silikonowych końcówek,
  • szybkim parowaniem Google,
  • wbudowaną Amazon Alexa i kompatybilnością z Siri, Bixby, Asystent Google,
  • zakresem częstotliwości 20 – 20000 Hz i zastosowaniem kodeków SBC i AAC,
  • rozbudowanym sterowaniem dotykowym.

Za Wyze Buds Pro na stronie producenta zapłacimy 60$.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE