House of Marley PVXL ANC: więcej komfortu i ANC!

House of Marley prezentuje najnowszy model popularnych słuchawek wokółusznych, czyli PVXL ANC. Przepis na sukces jest prosty: ulepszamy lubiany model tak, by miał czym powalczyć z czołówką w swojej klasie, a nietrudno zauważyć, że poprzednikowi brakowało przede wszystkim aktywnej redukcja hałasów otoczenia.

House of Marley PVXL ANC: redukcja hałasu i naturalne materiały

House of Marley PVXL ANC ma szanse na swój kawałek rynku przede wszystkim jako model z ANC, który wpadnie w oko fanom naturalnych materiałów. Nie da się ukryć, że dziś w słuchawkach nagłownych króluje plastik – HoM jak zwykle stawia na naturalne materiały i w tym jego największa siła.

House of Marley PVXL ANC / fot. House of Marley

Odświeżony model może pochwalić się tym, z czego słynie House of Marley, czyli połączeniem wysokiej jakości materiałów z ideologią recyclingu.

Na pokładzie znajdziemy m.in.:

  • drewno z certyfikatem FSC,
  • tkaninę premium REWIND,
  • stal nierdzewną,
  • nadające się do recyklingu aluminium.

House of Marley PVXL ANC: komfort i projekt

Wygodę użytkowania zapewniają piankowe poduszki Ultra Comfort oraz składana konstrukcja, dzięki której łatwo przetransportujemy słuchawki. Za dźwięk odpowiada 40 mm przetwornik, a sterowanie powierzono tradycyjnie wciskanym przyciskom – niestety, na muszlach nie znajdziemy paneli reagujących na dotyk.

Wbudowany akumulator litowo-polimerowy umożliwia słuchanie muzyki przez 26 godzin przy włączonym układzie ANC i przez 35 godzin bez tego systemu. Nie zabrakło możliwości szybkiego ładowania, dzięki któremu po 15 minutach uzupełniania energii możemy liczyć nawet na 2 h dalszego działania.

House of Marley PVXL ANC pojawią się w sprzedaży na przełomie maja i czerwca tego roku, a przewidywana cena to 799 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE