LEGO Przyjaciele: nie tylko dla fanów kultowego serialu!

Choć nie jestem zagorzałym fanem serialu „Friends„, to muszę przyznać, że jest to jeden ze stałych elementów popkultury lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Zresztą nawet z dzisiejszej perspektywy trudno nie zauważyć, że choć seriale zdobyły zupełnie inną pozycję po zawojowaniu świata przez streaming, to trudno wskazać tytuł cieszący się podobnym kultem wśród fanów.

LEGO Friends Apartments / fot. LEGO

„Przyjaciele”: bilet do sławy, ale nie dla każdego?

Jest to ciekawsze tym bardziej, że dziś cała para twórców serialu idzie w komiksowe wygibasy kolejnych superbohaterów, których losy w zależności od budżetu trącą mniejszą lub większą sztucznością. „Przyjaciele” wypromowały megagwiazdy (choć uwolnienie się od łatki aktora jednego serialu udało się tylko Jennifer Aniston), rozpoznawalne na całym świecie. Niesamowite jest to, że produkcja liczyła 240 odcinków (!), a ostatni z nich oglądało 50 mln ludzi – utrzymać uwagę przez taki szmat czasu potrafią jedynie najwięksi.

I jak tu nie wykorzystać takiego sentymentu?

LEGO Przyjaciele: co w zestawie?

Ano właśnie – już dwa lata temu LEGO wypuściło pierwszą serię bazującą na „Przyjaciołach”, LEGO Ideas Central Perk. Teraz przyszedł czas na LEGO Friends Apartments, w którym znajdziemy m.in.:

  • Monicę z indykiem na Święto Dziękczynienia,
  • kajak, który był jedynym meblem u Joey’a i Chandlera,
  • domek dla lalek Phoebe, który stanął w płomieniach,
  • urządzenie do szturchania,
  • Gladys, czyli upiorne dzieło sztuki Phoebe,
  • spadający na podłogę sernik,
  • pies Pat czy pisklę i kaczka.

Jeśli elementy z zestawu nic Ci nie mówią to znak, że jeszcze nie czas na LEGO inspirowane perypetiami przyjaciół, bo masz do nadrobienia sporo odcinków 😉

Zestaw LEGO® Friends Apartments będzie dostępny od 19 maja wyłącznie dla członków programu
LEGO VIP, a do sprzedaży w sklepach LEGO i na stronie internetowej trafi 1 czerwca 2021 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE