TinHiFi T5: niedrogie, przewodowe słuchawki dokanałowe klasy Hi-Fi na lata

Wybijający się producent TinHifi zaprezentował nowy model dokanałowych słuchawek T5, w których zastosowano dynamiczne przetworniki z membraną węglową i przewód w kevlarowym oplocie.

Tym, co najbardziej wyróżnia ten model, są membrany przetworników, stanowiących wariację na temat popularnych DLC (Diamond-Like Carbon). Autorskie rozwiązanie TinHifi, określane mianem DOC: membrana DOC jest cieńsza, a przy tym o 60% mocniejsza i sztywniejsza niż tradycyjne membrany DLC.

TinHifi podkreśla w materiałach promocyjnych najważniejszą zaletę nowej membrany, którą jest liniowa charakterystyka z dużą dynamiką. Własna membrana nie jest jedyną zaletą tego modelu, ponieważ nie zapomniano tu również o obudowie wykonanej z aluminium lotniczego – połączenie mocnej membrany, kevlarowego oplotu przewodu i mocnej obudowy ma zapewnić wieloletnią trwałość słuchawek.

T5 jest pierwszym modelem z portfolio marki, w którym zastosowano uczenie maszynowe do zaprojektowania optymalnego kształtu „pąków”, pasującego do kształtu typowego ludzkiego ucha.

T5 jest oferowany z kablem z miedzi beztlenowej 40 / 0,05 pokrytej kevlarem 200D. Czułość urządzenia to 103 dB , impedancja 48 Ohm a deklarowany zakres częstotliwości 10-20 000 Hz.

Słuchawki na stronie producenta wyceniono na 109$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE