AIAIAI TMA-2 Ninja Tune: słuchawki Bluetooth dla fanów winyli!

Duńczycy z AIAIAI zaskakują: we współpracy ze znaną brytyjską wytwórnią Ninja Tune zaprezentowali nagłowne słuchawki bezprzewodowe, które mogą skusić fanów winyli i … recyclingu. Skąd to dziwne połączenie? Otóż słuchawki w dużej mierze zbudowano z materiału odzyskanego ze starych płyt gramofonowych. Zresztą spójrzcie sami na poniższy filmik promocyjny:

Zdecydowana większość słuchawek zbudowana jest w oparciu o recyclingowany winyl – oczywiście nie zapomniano o tradycyjnym metalowym pałąku, wzmacniającym konstrukcję, biocelulozie do przetwornika oraz o „wegańskiej” skórze do wykończenia nausznic.

To nie koniec ciekawostek związanych z tymi tych prawdziwie ekologicznymi i przyjaznymi dla użytkownika słuchawkami – otóż mogą się one również pochwalić modułową konstrukcją, dzięki której bez trudu wymienimy pałąk czy muszle. W końcu powstał model, który może nam towarzyszyć przez długie lata?

Garść szczegółów technicznych: TMA-2 Ninja Tune obsługują SBC i AAC (nici z kodeków wyższej jakości), Bluetooth 5.0 i posiada 40 mm przetworniki. Urządzenie zapewnia do 20 h pracy na jednym ładowaniu, a producent wycenił je na 250 euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE