Sennheiser HD 250BT: małe słuchawki ze sporym serduszkiem

Sennheiser to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Trudno jej nie doceniać za szeroką ofertę, w której coś dla siebie znajdzie zarówno ktoś, kto szuka niedrogich słuchawek bezprzewodowych na co dzień, jak i fan muzyki zdecydowany zainwestować w swoje hobby nieco więcej. Sprawdźmy, jak w politykę marki wpisze się Sennheiser HD 250BT.

Niemiecki producent potrafi zaskoczyć jakością dźwięku, wykonania, dbałością o detal i opanowaniem trudnej sztuki kompromisu, pozwalającej oferować dopracowane i dość uniwersalne słuchawki w korzystnej cenie. Choć brzmi to jak laurka, trudno odmówić tej ostatniej cechy modelom takim jak 350BT czy 450BT.

Do grona niedrogich, ale kuszących możliwościami rozwiązań dołącza nowość w postaci Sennheiser HD 250BT. To konstrukcja nauszna, która w minimalistycznej formie ma całkiem sporo do zaoferowania. Słuchawki wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, przywodzącym na myśl modele przenośne sprzed kilkudziesięciu lat.

Znajdziemy tu smaczek w postaci wyprowadzonego na zewnątrz przewodu, jak w przypadku wspaniałych Momentum M3 oraz rzadko dziś spotykany system regulacji. Mimo wątłej konstrukcji na uwagę zasługują rozbudowane pady, na tle całości prezentujące się wręcz nieprzyzwoicie miękko.

Sennheiser HD 250BT w niepozornym korpusie przemyca całkiem spore możliwości:

  • baterię pozwalającą na 25 h pracy,
  • obsługę kodeków AAC, aptX, aptX LL,
  • autorskie przetworniki,
  • współpracę z dedykowaną aplikacją,
  • pasmo przenoszenia 20 – 22000 Hz,
  • czułość na poziomie 110 dB,
  • Bluetooth 5.0.

Najciekawsza jest relacja cena-możliwości, która w tym przypadku wydaje się bardzo opłacalna: w oficjalnym sklepie producenta zapłacimy za ten model 319 zł.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE