Inteligentne perfumy? Trudno uwierzyć, że NINU Perfume istnieją!

Wśród newsów z CES 2021, które odbywają się w tym roku ze zrozumiałych względów w pełni on-line, poza głównonurtowymi wieściami pojawiają się takie, które brzmią zaskakująco. Tak jest w przypadku Ninu Perfume.

Choć kiedy się przez chwilę zastanowić, doniesienia może nawet nie brzmią zaskakująco, co nawet niewiarygodnie! Wyobrażacie sobie perfumy, których zapach można komponować za pomocą dedykowanej aplikacji? Brzmi jak science-fiction, a takie rozwiązanie proponuje tajemniczy start-up rodem ze Słowenii.

W materiałach prasowych firma zaczyna od tego, że postanowiła wyjść z założenia o niezmiennym charakterze perfum, które obecnie nie są w stanie nadążyć za zmianami naszego charakteru, nastawienia i emocji w ciągu dnia. W teorii brzmi to świetnie – wyobraźcie sobie perfumy, które można skomponować pod konkretne wydarzenia (wystąpienia publiczne, ważne rozmowy, randki itp) albo które odzwierciedlą nasze odczucia w konkretnym dniu.

Z podanych informacji wynika, że opakowanie Ninu Perfume zawiera trzy odrębne składniki, które możemy miksować dzięki aplikacji na smartfon. Wbrew pozorom takie rozwiązanie oferuje całą paletę zapachów, analogicznie do tego, co możemy otrzymać z trzech podstawowych kolorów. Producent zapewnia, że w składzie nie znajdziemy niebezpiecznych substancji w rodzaju ftalanów, parabenów czy siarczanów, a całość składników została określona słowem działającym obecnie jak wytrych: wegańska.

Na razie nie mamy żadnych informacji na temat cen, dostępności czy sposobów dystrybucji Ninu Perfume.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE