WHOOP: kiedy marzysz o tym, żeby Twoja inteligenta opaska była inna niż wszystkie

Whoop Strap 3 to przedziwne urządzenie dla osób poszukujących dyskretnego smartbanda, którego można używać równolegle z tradycyjnym zegarkiem – tak, Whoop nie ma własnego wyświetlacza, a wszystkie informacje i cała obsługa została przeniesiona do aplikacji.

Whoop: opaska bez wyświetlacza!

Whoop opaska
Whoop opaska / fot. Whoop

Jeśli szukasz opaski – dosłownie bo Whoop wygląda właśnie jak opaska na nadgarstek, a nie elektroniczny gadżet – z mnóstwem funkcji monitoringu i rozwiązaniami klasy premium, ten model może być ciekawym wyborem. Niestety, żeby nie było tak różowo, musimy wspomnieć także o haczyku.

Przede wszystkim Whoop to tracker aktywności inny niż wszystkie – na pokładzie zabrakło nawet funkcji liczenia kroków (choć za nim nie każdy będzie tęsknił – w zasadzie mało który sprzęt może tu pochwalić się miarodajnymi wynikami). Siła urządzenia leży w monitorowaniu wysiłku i regeneracji, czyli opcji najcenniejszych dla zawodowych sportowców – nie bez kozery to właśnie tę opaskę wypatrzymy na nadgarstkach gwiazd NBA czy crossfitu.

Whoop Strap 3 monitoruje na bieżąco poziom wysiłku i dzięki funkcji Strain Coach poinformuje nas, jak bardzo powinniśmy przyłożyć się do następnego treningu, by uzyskać lepsze rezultaty (dane pochodzą nie tylko od czujników i odpowiednich algorytmów, ale też ankiet, które uzupełniamy po zakończeniu ćwiczenia).

Chwalony za dokładność wskazań i przydatność regeneracyjną asystent snu (Sleep Coach), który potrafi pokazać nam nie tylko wyniki poprzednich wypoczynków, ale też zaplanuje czas obecnego, by mieć siły do zaplanowanego treningu.

Wygląda ciekawie, prawda? Więcej informacji na temat tego modelu znajdziecie na stronie producenta, obiecaliśmy jeszcze wskazanie haczyka, jaki na nas czyha przy zakupie tej opaski. Otóż będzie nim cena, a raczej fakt, że nie kupimy Whoop w modelu tradycyjnym, gdzie płacimy raz i mamy już opaskę, ale musimy płacić za nią w modelu abonamentowym.

Tak, samego smartbanda otrzymacie ZA DARMO, ale jednocześnie musicie co miesiąc płacić 30$ za korzystanie z urządzenia i wszystkich jego funkcjonalności (najkrótszy okres umowy to 6 miesięcy). Przestajesz płacić? Tracisz dostęp do wszystkich narzędzi i zgromadzonych danych.

Proste i skuteczne, ale czy kuszące dla użytkownika?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE