Huawei x Gentle: posłuchaj muzyki z … okularów!

Huawei nie przestaje atakować segmentu wearables, tworząc cały ekosystem własnych inteligentnych rozwiązań: do słuchawek, smartwatchy, głośników, routerów i tym podobnych dołączają okulary, dzięki którym nie tylko ochronimy oczy przed słońcem, ale też … posłuchamy muzyki!

Okulary, stworzone we współpracy z marką Gentle Monster, wyróżniają się designem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Po sparowaniu ze smartfonem, sterowane gestami na powierzchni zauszników, umożliwiają słuchanie muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych.

Huawei x Gentle: charakterystyka

W nowej generacji Huawei x Gentle Monster Eyewear II zastosowano elastyczne, tytanowe zawiasy o mniejszej – w porównaniu do pierwszej wersji urządzenia – gęstości, dzięki czemu okulary są lżejsze. Urządzenie jest teraz lepiej wyważone, zwiększono również kąt zakrzywienia zauszników z 12° do 20°.

W zausznikach okularów Huawei x Gentle Monster Eyewear II zastosowano nowe głośniki z ultracienką membraną 128 mm o dużej amplitudzie 0,5 mm, które zapewniają wysoką jakość dźwięku stereo. Ciekawostką jest technologia automatycznego zmniejszania głośności w zależności od otoczenia akustycznego: rozchodzenie się dźwięku jest ograniczone nawet o 12 dB, w porównaniu do poprzedniej wersji urządzenia. Dzięki temu postronne osoby nie usłyszą tego, co my poprzez głośniczki okularów.

Huawei nie zapomniał o intuicyjnej obsłudze:

  • sparowania ze smartfonem = uszczypnięcie zausznika okularów po lewej stronie twarzy,
  • przełączanie utworów i regulacja głośności = przeciągnięcia po zauszniku,
  • autopauzowanie muzyki i jej wznowienie po wykryciu założenia (do 3 minut po odłożeniu).

Gadżet czy realne ułatwienie życia?

W przedsprzedaży można zakupić ten model w cenie 999 zł, natomiast regularna sprzedaż będzie prowadzona w kwocie 1399 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE